ČASOPISY PEPITTA, PŘEDPLATNÉ

AKTUALIZACE ROZESÍLKY BŘEZNOVÉ PEPITTY

AKTUALIZACE ROZESÍLKY BŘEZNOVÉ PEPITTY

 

... rozesílku nám zkomplikoval nejprve můj pobyt v nemocnici a teď nám ji čím dál tím více komplikuje koranovir, kdy tiskárně chybí lidé a přednost mají zakázky, které firmu živí. V lepším případě můžeme počítat s časopisy v pátek 27.března a ani to nám nikdo nepřislíbí jistě. Omlouvám se za mimořádnou situaci, ale víte, jak na tom celá ČR je, a že si můžeme hlavně přát, aby vše brzy dobře skončilo. 

PRO PŘEDPLATITELKY: Které si se mnou rády ušijete některé z projektů, zaběhněte 21.3. od 20 hodin na klubový web do sekce kurzů. Ušijeme si spolu první z projektů a v týdnu zkusíme další, ať si zpříjemníme čekání. 

Ještě jednou se omlouvám a rovnou hlásím, že i dubnová Pepitta FOLK ART bude závislá na v dané chvíli aktuální situaci. Kéž se to netýká už květnové Pepitty, resp. květnového života všech. Hodně zdraví všem. Buďte na sebe a své blízké opatrné. 

Ivana

 PEPITTA ČASOPISY

BŘEZNOVOU PEPITTU ROZESÍLÁM V ÚTERÝ 17. BŘEZNA, k samostatnému prodeji ji pak naskladním po odbytí rozesílkového blázince ve středu 18.3. 

UŽIJTE SI POSLEDNÍ ZIMNÍ DNY A CHLADNÉ VEČERY, NEŽ SE DOČKÁME VYTOUŽENÉHO JARA. 

Těším se na Vás na stránkách Pepitty, I. 

PEPITTA LEDEN 2020
310 Kč
 
Detail
PEPITTA FOLK ART ZIMA 2020
310 Kč
 
Detail
PEPITTA PODZIM 2019
310 Kč
 
Detail
PŘEDPLATNÉ ČASOPISU PEPITTA
ZdarmaZdarma
PŘEDPLATNÉ PEPITTY
OD LEDNA 2020 zpět v oblíbeném tempu DVOUMĚSÍČNÍKU Cena časopisu v rámci předplatného: 290 Kč včetně DOPORUČENÉHO ZASLÁNÍ Českou poštou nebo Zásilkovnou VYBERETE-LI SI ZÁSILKOVNU, PŘIPIŠTE MI DO OBJEDNÁVKY POZNÁMKU S ADRESOU VYBRANÉ ZÁSILKOVNY:  V NÁKUPNÍM KOŠÍKU PO ODKLEPNUTÍ DOPRAVY A PLATBY najdete až úplně dole OBCHODNÍ PODMÍNKY a kousíček nad nimi i možnost PŘIPSAT POZNÁMKU - zaškrtnutím možnosti naskočí okénko pro Váš text; případně mi napište bez ostychu na mail: ivana.havelkova@gmail.com      
od 1 740 Kč
FOLK ART Pepitta ZÁŘÍ 2019
340 Kč
 
Detail
PEPITTA LÉTO 2019
310 Kč
 
Detail
PEPITTA JARO 2019
310 Kč
 
Detail
PEPITTA ZIMA 2019
310 Kč
 
Detail
PEPITTA PODZIM 2018
310 Kč
 
Detail
10 položek celkem