DVOULETÉ PŘEDPLATNÉ 2020+2021 / PRÁZDNINOVÁ AKCE

Akce Novinka
PRÁDNINOVÁ AKCE 2 leté předplatné
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma

VÝHODNÉ PŘEDPLATNÉ pro všechny čtenářky, kterým je v mé dílně dobře a vědí, že v ní ještě i příští dva roky rády pobudou. VYUŽIJTE PRÁZDNINOVOU AKCI a oslavte návrat k dvouměsíčníku (od ledna 2020) zakoupením VÝHODNÉHO PŘEDPLATNÉHO (pouze 210 Kč za výtisk včetně doporučeného zaslání / BĚŽNÁ CENA PŘEDPLATNÉHO je 295 Kč/výtisk). 

Předplatné je zakoupením položky evidované od ledna 2020 do listopadu 2021. Pro zbytek roku 2019 lze zakoupit předplatné na jiné položce: KLIK

PRO ZASÍLÁNÍ V ČR DOPRAVA ZDARMA

 

 

ZVOLTE ZPŮSOB A ZEMI DORUČENÍ
2 520 Kč / ks 2 520 Kč / ks 3 120 Kč / ks 3 480 Kč / ks 3 480 Kč / ks od 2 520 Kč / ks

Nejprve a předně: DĚKUJI, ŽE SE MNOU JDETE TÍMTO SVĚTEM. 

A pak to podstatné: ZAKOUPENÍM POLOŽKY JEŠTĚ DLOUHO PŮJDETE. :-) Těším se, že Vás na té cestě potěším celkem 12 výtisky PEPITTY, 144 projekty, 12 klubovými on-line večery, 12 dárky a úžasnou cenou za výtisk: 210 Kč

Od ledna 2020 vychází Pepitta v osvědčeném tempu DVOUMĚSÍČNÍKU, nově s 12 projekty. Vždy 3 pouzdra (kosmetické tašky, organizéry apod.), 2 tašky nebo kabelky, 2 projekty pro děti, 3 patchworkové projekty a 2 projekty do šicího koutku nebo do domácnosti, někdy i oděvní tvorba. 

Vždy NÁVODY KROK ZA KROKEM doplněné BAREVNÝMI FOTOGRAFIEMI a střihy ve 100% velikosti. 


PROSÍM ČTENÁŘKY, KTERÉ SI VYBEROU ZASÍLÁNÍ PŘES ZÁSILKOVNU, ABY MI PŘIPSALY DO OBJEDNÁVKY, KTEROU POBOČKU ZÁSILKOVNY ZVOLIT. 

Pozor, mnohdy Zásilkovna mění adresu pobočky. Dejte mi prosím vždy vědět, jakou vybrat novou adresu/pobočku.

JAK PŘIPSAT POZNÁMKU V NÁKUPNÍM KOŠÍKU? Ve druhém kroku (kde vyplňujete ADRESU) je až dole nabídka pro jinou fakturační adresu apod., ale i ZADAT POZNÁMKU PRO PRODEJCE. Zaškrtnutím této nabídky se Vám rozbalí okénko, kam lze napsat ADRESU POBOČKY ZÁSILKOVNY. Případně mi napište na mail: ivana.havelkova@gmail.com (lze na mailu objednat celé předplatné; "projedu" Vám ho eshopem z administrace a pošlu fakturu). 


Některé z Vás už máte předplatné zahrnující i leden 2020 (dvě čtenářky dokonce jaro 2020) ..... nevadí .... prodloužím Vám tuto akční nabídku o již uhrazené jedno nebo dvě čísla do roku 2022. 

 


Tak a tímto jsem se definitivně upsala na cestu, kterou mi osud nadělil, neodpustil a zjevně neodpustí. Že mám k tomu mít i látky, o tom vím několik let. Utíkám před nimi stejně jako jsem utíkala před dvouměsíčníkem. Pán Bůh měl být ženská! Chlapům přitakávám strašně nerada. :-)) 

KRÁSNÉ LÉTO VÁM VŠEM A JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI ZA CESTU, KTEROU JDETE SE MNOU. 

Ivana

Kód Kód: 2LETE PREDPLATNE CR/CP 2LETE PREDPLATNE CR/ZASILKOVNA 2LETE PREDPLATNE SR/NA POBOCKU 2LETE PREDPLATNE SR/KURYR NA ADRESU 2LETE PREDPLATNE NEMECKO Zvolte variantu
Kategorie: ČASOPIS PEPITTA, PŘEDPLATNÉ PEPITTY