NAŠLA JSEM ASI ZMETKY :-) / SPECIÁL POUZDRA A TAŠTIČKY

MONOTEMATICKÉ VYDÁNÍ PEPITTY, 10 POUZDER A TAŠTIČEK

OBJEVILA JSEM "ŠOTKY" ..... našla jsem teď při vyklízení dílny balík z tiskárny zabalený do papíru, tedy zřejmě nějakým způsobem poškozené tisky, ale nevidím větší vadu na kráse než vazbu zahnutou do obloučku jako kdyby ji někdo namotal na roli. Předem se omlouvám za případné další technické vady, ale sama další nevidím. Tak nebo tak, návody i střihy jsou komplet. 

PŮVODNÍ CENA: 340 Kč (vydáno na podzim 2018)

190 Kč / ks

Monotematické vydání Pepitty přináší 10 střihů a návodů na téma POUZDRA A TAŠTIČKY, výjimečně 2 střihové přílohy s nepřekrývajícími se střihy pro možnost okamžité práce. A z čeho můžete vybírat?

1) HANNAH - Širší psaníčko, kterému bohužel tisk a papír ukradli veškerou krásu a snaha vyhovět úpravou fotek tiskárně tak natropila snad ještě více škody než užitku. Tím spíš vás ale potěší vaše práce, ze které se vyloupne elegantní psaníčko nebo kabelka. Radost udělá hlavně dámám (stylem i věkem). Jinak z technických novinek Hannah přináší PEPITTA ZIPOVOU KAPSIČKU uvnitř pouzdra (použita i na některých dalších projektech - budete nadšené, jak snadno lze ušít výpustkovou kapsu s koženkovým "rámečkem"!) a vnitřek založený na konci zipu. 

2) BROUK JOŽINA zdobí i titulní stranu časopisu. Oproti kdysi dávným kabelkám beruškám, které mnohé pamatujete, je Brouk díky výztuze pevnější a ze stejného důvodu jinak zkompletovaný. Rozhodně doporučuji! A ne jenom pro kluky. 

3) SONJA - V minulém vydání Pepitty to byla dvoukomorová taštička ve dvou komorách, dnes je to dvoukomorová taštička v jedné komoře. Možná, že na první pohled není tak zajímavá a výrazná, ale z praktického hlediska je "jedno tělo" při užívání taštičky příjemnější, má-li pouzdro sloužit jako příruční taštička, ne kabelka. Tedy opět technická novinka, navíc velmi snadná. 

4) BEDŘIŠKA je relativně malé pouzdro "bonbónkového tvaru", pro který je ji asi škoda strčit do tašky. Proto nechybí ani pěkné poutko, abyste ji užily na telefon, klíče a pár kaček na přebíhačku ke kamarádce. 

5) LOTKA je "hrc frc" pouzdro na pár minut, na kterém je hlavně odučeno, jak naložit s kusovými zipy, abyste si nemyslely, že bez metrážových nedáte ani ránu. 

6) KAPSIČKY FELINKY dorazil papír a tisk dost obdobně jako Hannah a úprava fotek, abychom vyhověli nátisku taky. Přitom jsou táááák roztomilé. Doporučuji! Myslím, že po prvním šití už vždycky schováte zbytky látek na další a další kapsičky. 

7) MATOUŠ je až skoro pánská příruční nebo kosmetická taška, která přináší novinku v podobě koženkového pásu sešitého výhradně při dnu. Zdánlivě prkotina, technicky obrovská úleva, protože vás při kompletaci pouzdra neproženou zvrstvené boční švy na konci zipů. K tomu přičtěte šikovně všitý lem o chlup dříve než obvykle a rázem je z jinak otravného šití příjemný projekt se skvělým výsledkem.

8) CHANAN pouzdro nejenom na tablet. To vyšlo na fotografiích tak nevábné, že se mi chtělo brečet. Ve skutečnosti naprosto skvělá "kapsička", kterou byste neměly vynechat. Sama jsem ji nikomu nedarovala (a že rozdám všechno). Dost velká na tablety všeho druhu a možná, že pro ně až zbytečně pěkná. :-)) Určitě se do ni dejte. Je díky Style-vilu pevná, přitom lehká, a díky šikovné zadní kapse a aplikaci na předním dílu velmi zajímavá. 

9) MATĚJ je z technického hlediska úplná novinka. Kufřík jsme spolu ještě nešily. Ač vypadá složitě, je postup šití velmi snadný. Vlastně nevím, proč jsem něco takového nevymyslela dříve. Doporučuji i dětskou verzi - malým klukům na autíčka, holčičkám i jako "domeček" na panenky, přidáte-li okénka, dovnitř peřinku apod. 

10) BARBUCHA III - kdysi dávno jsme šily Barbuchu I a II. Tentokrát to nejsou malá, ale velké pouzdro, resp. taška do tašky na doklady, telefon aj. Pouzdro je dost velké i na tablet. Díky PEPITTA ZIPOVÝM KAPSIČKÁM poutá pozornost, díky rozměrům je praktické, díky oblouku zipu čertí výzva, proto opět Barbucha (Barbucha je čert, který bydlí v našem sklepě). 

 

... a desítkou to končí. UŽIJTE SI ŠITÍ! A děkuji Vám, že šijete právě s Pepittou. 

Kód Kód: VADNE SPECIALY POUZDER
Kategorie: ČASOPIS PEPITTA, PŘEDPLATNÉ PEPITTY