PEPITTA ŘÍJEN 2020

PEPITTA ŘÍJEN 2020 / 10 projektů pro šikovné ruce a duše zamotané mezi krásné látky (v časopisu MORRIS látky z obchůdku naší čtenářky Dáši: patchworkcz.cz)

 

310 Kč / ks

NŮŽKY

Podzimní Pepitta přináší v hábitu překrásných látek 10 nových projektů: 

- Skvělou velkou tašku přes rameno: výborně se šije a ještě lépe nosí (denně testuji :)). Skvělou koženku mám z bubulakovo.cz (silná s textilní spodní stranou; na první pohled zklamání, nakonec velká láska a koženku tak najdete ještě i na klíčence a šikovném pouzdru do tašky). 

- Šikovné pouzdro do tašky jsem už zmínila, tak nezbývá než ponouknout, abyste právě pouzdrem set začaly, protože zipová kapsička na jeho přední straně zdobí i výše vychválenou velkou tašku. Jestli si můžete vyhodit z kopýtka, kupte YKK zip na vnější kapsičku pouzdra (nebo aspoň tašky). Je jízda takovým zipem zážitek. :-)) 

- Nemůže chybět praktická klíčenka do party, ale pozoooor, rozhodně vyžaduje pečlivé ruce a trpělivou duši. Ale tak to se mnou stejně určitě máte, že ano?!

- Které jste v minulém čísle (nebo ještě lépe FOLK ARTu s prasátkem na titulce) objevily kouzlo snadného šití fusáčků na vajíčka, oceníte kuchyňskou chňapku. I tu ušijeme stejným postupem a taktéž natotata. 

- S podzimem došlo na dýně. Rychle ušitá dekorace na stůl v tmavých dnech potěší. 

- Na nekonečné podzimní posmrkávání doporučuji kapesníčkovník. Taky rychle ušitý, tj. spíchněte dárek i kolegyním v práci. 

- Kouzlo mincovníčku už mnohé čtenářky objevily v čase kurzu šití z kůže, ovšem v látkovém provedení přispíváme světové šité tvorbě mazaným projektem, který ocení hlavně Ježíšek. 

- Stejně mazaně je šité pouzdro na nůžky, které nutně musíte ušít sobě, ať nejste kovářovic kobyly! 

- Moderně oblékané dámy spíchnou městkou tašku nebo šikovnou velkou nákupku z povoskovaného plátna. A možná, že moderní vzhled a šmrnc ocení i chlapi! Máte-li raději tradiční materiály, vsaďte na kočárkovinu. S tou bude taška sloužit dlouhé roky. Postup je identický, včetně toho, že uvnitř není vložka atd. 

- A desátým trpaslíkem v řadě je ................ ááááá, rohaté pouzdro z titulní strany Pepitty, kterému nemusíte odšít růžky dna a máte "placka pouzdro", které se hodí do každé kabelky. 

 PEPITTA blog_1

UŽIJTE SI ŠITÍ, ALE I PODZIMNÍ ŽITÍ, které nám opět komplikuje karanténa, ale víte, jak je to s námi švadlenkami ...... občas se trošku více času hodí. :-) 

Děkuji Vám za přízeň a těším se na Vás mezi řádky říjnové Pepitty. 

Ivana

Kód Kód: PEPITTA RIJEN 2020
Kategorie: ČASOPISY PEPITTA, PŘEDPLATNÉ