PEPITTA ZIMA 2019

PEPITTA ZIMA 2019 - SOUBOR 10 STŘIHŮ A NÁVODŮ S PODROBNÝMI POSTUPY

Hobby šitá tvorba

NOVINKA

310 Kč / ks

NŮŽKY

PRVNÍ VYDÁNÍ V ROCE 2019, ČTVRTÁ PEPITTA V ŘADĚ. Počítaje i časopisy Marina - nejsme u padesátky? Nebo za? Tak či tak, k několika set odučeným střihům přidávám dalších 10, u kterých nepochybuji, že je zvládnete levou zadní na výbornou. A co že spolu můžeme ušít? 

Že by LIŠKU z titulní strany? Holčičkám jako kabelku, klukům jako pouzdro na krk. A víte, že stanete-li se předplatitelkou, nemine Vás on-line video šití liščí fešandy? 

Nebo snad tašku pro Vás? Že ji vidíte živě v pánském provedení? Křížem přes tělo nebo na rameno? Jak poručíte, protože Ahelia je jedním z nejuniverzálnějších modelů tašek, jaké jsem s Vámi kdy šila. Na rozdíl od fotek prozradím, že na Vás během návodu vybafne skvělá kapsa mezi klopou a zadní stěnou tašky. Do té se žádný chmaták nedostane! :-) 

Pouzdrovým královnám přináším kosmetickou tašku s růžky nejenom při dnu, ale i na koncích zipu, a šmrncovní set praktických tašek ušitý z české vlny zakoupené na Wooltrade tečka cz :-) Potkáte-li po Praze či v Litoměřicích pyšně si to kráčející krásku ověnčenou zlatem a vlněnými pouzdry, je to moje sestra. Kéž jste ze setu stejně unesené jako ona. Nemůže si pouzdra vynachválit. 

Nechybí rychlé "dárkošití" - tentokrát klíčenky (vsaďte na mini magnety - měli v minulých dnech na Stoklasa tečka cz). 

Na podporu celoevropského hnutí za snížení spotřeby igelitových sáčků jsem kromě zavedení kartónových obálek pro předplatná zařadila na šicí program svačinové pytlíky s termovložkou. Příruční lednička se hodí nejenom do školy, ale i na výlety autem (pokud tedy nesvačíte u Donaldů). 

Co říkáte? Dětem liška nestačí? A co je vzít pod hladinu moře? Tam na ně číhá vlídná chobotnice Eliška, která se mezi sepsáním a vydáním časopisu naučila obstojně číst. 

Tašku už jsem zmínila? Když ona je doopravdy skvělá! Listuji tedy časopisem, co že mi to chybí --- aááá, expres ušité čepice a pekelná kuchyňská chňapka. Čepice doporučuji! S chňapkou se zase hned tak neuvidím, ale děti hlásily, že se doopravdy nejde spálit. Díkybohu Polytexu za skvělé termo výztuhy! 

A jako poslední projekt první časopisový - patchworková zimní prostírka. Jednoduchá hvězda, kterých můžete našít 12 a máte skvělou deku! Jenom pozor na malé čtverečky, ať Vám taky neudělají čelem vzad a nedají o sobě vědět až při šití lemu. Výrobního šotka jsem neretušovala, ať máte radost, že i mistr tesař se občas utne. 

UŽIJTE SI ŠITÍ I ŽITÍ ZA DLOUHÝCH ZIMNÍCH VEČERŮ, KDY JSOU NÁM ŠICÍ STROJE TAKOVÝMI SKVĚLÝMI PARŤÁKY! 

Krásné dny a děkuji Vám za další Pepittu

Ivana 

Kód Kód: PEPITTA ZIMA 2019
Kategorie: ČASOPISY PEPITTA, PŘEDPLATNÉ