ROČNÍ PŘEDPLATNÉ PEPITTY / ČTVRTLETNÍK

ČTVRTLETNÍK
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma

PŘEDPLATNÉ časopisu Pepitta na období JARO 2019 - ZIMA 2020. Časopis vychází 4x za rok. Vaše předplatné začíná jarním číslem 2019 (SE ZAJEČÍMI BATŮŽKY NA OBÁLCE), neuvedete-li v objednávce jinak. 

PŘEDPL PEPITTA 

 

ZVOLTE ZEMI DORUČENÍ
1 180 Kč / ks 1 520 Kč / ks od 1 180 Kč / ks

PŘEDPLATNÉ časopisu PEPITTA na období JARO 2019 - ZIMA 2020: časopisy vychází v měsících DUBEN, ČERVENEC, ŘÍJEN A LEDEN, vždy 2. pondělí daného měsíce

Časopisy jsou rozesílány prostřednictvím ČESKÉ POŠTY, doporučeně. Do zahraničí prostřednictvím ZÁSILKOVNY - její kurýrní služby (doručení na adresu čtenářky; přejete-li si doručení na pobočku, napište mi do poznámky v objednávce, kterou vybrat). 

Cena časopisu v rámci předplatného: 295 Kč VČETNĚ DOPORUČENÉHO ZASLÁNÍ na adresu v ČR 

 

Všechna vydání časopisu jsou koncipována jako MIX 10 PROJEKTŮ: kabelky a tašky, pouzdra, organizéry a neceséry, výjimečně patchworková tvorba (1 - 2 snadnější projekty), bytové dekorace a hračky, módní doplňky. 

 

Osobní poznámka "pod čarou": Děkuji Vám všem, které jste mou zašitou šicí dílnu během léta objevily. Plánovala jsem vrátit se k práci jenom do té míry, abych stíhala - jak práci, tak život. Tomu odpovídá i má nulová reklamní kampaň, absence newsletterů apod. Absolutně jsem nečekala, že budu mít tolik čtenářek. Přiznám se, že za každou objednávku děkuji Vám i kamsi nahoru, protože si uvědomuji, že práci ke svému životu potřebuji a že ji mám právě díky Vám a "těm nahoře". DĚKUJI VÁM.

 

 

 

Kód Kód: PREDPLATNE PEPITTY JARO19/ZIMA20 PREDPLATNE PEPITTY JARO19/ZIMA21 Zvolte variantu
Kategorie: ČASOPIS PEPITTA, PŘEDPLATNÉ PEPITTY