PŘEDPRODEJ KNIHY roku 2020 / MODERNÍ TAŠKY

PŘEDPRODEJ --- KNIHY ROZESÍLÁM V PONDĚLÍ 28. ZÁŘÍ (posun z původně plánovaného prvního září)

Kniha MODERNÍCH TAŠEK přinese 20 úplně nových tašek ve zhruba následujícím "znění": 12 až 13 dámských tašek/kabelek, 1 pánská (na pány zkrátka nemám buňky :-)), 2 "kabelkobatohy" a 4 až 5 dětských tašek. 

Ke složitějším projektům objevíte od října do prosince v on-line klubu ještě i doplňující  video výklad a rady k dobru, plus nabídnu objednání některých zajímavějších materiálů (vlna, hezká koženka apod.) a galanterie. 

 

Knihu lze zakoupit v předprodeji do 30.8.2020. Pozdější volný prodej nemohu přislíbit, protože kniha bývá v tisku dříve než se uzavírá předprodej, tj. malý nadnáklad vždy z části vyčerpají objednávky přijaté v době tisku. Nově neplánuji dotisk, který pravidelně dotuji a už bych radši vydala knihu hraček nebo patchworkových dek během dalšího roku. 


Prosím nečtenářky Pepitty koupi publikace zvážit. Neznáte-li můj styl práce, ale i vkus, nemusí publikace vyhovovat. Zakoupené knihy nelze vrátit. Děkuji za pochopení. 


KNIHU OBJEDNÁVEJTE ZVLÁŠŤ, nechcete-li, abych i další obsah Vašeho košíku odeslala až 1.9.2020 (neplatí pro předplatná a kurzy)

1 580 Kč / ks

Důležité info pro PŘEDPLATITELKY PEPITTY (klasické, ne Folk Art): Přesně do středu březnové Pepitty jsem Vám vložila slevový kupón na předprodej knihy, tedy právě tuto položku. Ve spodní části kartičky najdete jedinečný číselný kód vygenerovaný právě pro Vás, který lze "nadatlovat" v nákupním košíčku do kolonky DÁRKY A SLEVY. Určitě knihu bez kódu nekupujte. Právě díky Vaší důvěře a podpoře mohou hodnotné publikace vůbec vznikat, tj. vyčerpejte slevu (a prosím o to i takové zlaté stálice a světice, které kupónky nevyužívají ani na kurzy apod.; já si toho nesmírně vážím, že mě tak velkoryse podporujete, ale nechte mě to občas vrátit, prosím). 

Kdybyste kupónek ztratily (je možné, že zůstal v obálce, protože papírová kartička po stránkách Pepitty klouzala), napište mi: ivana.havelkova@gmail.com

PLATNOST KUPÓNŮ: do 30.6.2020 a platí pouze pro nákup knihy, což se Vám i v košíčku ukáže. OBJEDNÁVÁTE-LI KNIHU DODATEČNĚ BĚHEM PRÁZDNIN, UŽ URČITĚ KOŠÍČEK KUPÓN NEUZNÁ. NAPIŠTE MI. VYGENERUJI VÁM NOVÝ. HLAVNĚ SE PROBOHA NEOMLOUVEJTE ....... taky všechno ztratím. 

Všem za knihu veliké díky! i. 

 

Kód Kód: KNIHA 2020
Kategorie: ČASOPISY PEPITTA, PŘEDPLATNÉ