PŘEDPRODEJ KNIHY roku 2020 / MODERNÍ TAŠKY

Kniha MODERNÍCH TAŠEK přinese 20 úplně nových modelů a tašek ve zhruba následujícím "znění": 12 dámských tašek/kabelek, 1 pánská (na pány zkrátka nemám buňky :-)), 2 "kabelkobatohy" a 5 dětských tašek. 

Ke složitějším projektům objevíte od září do prosince v on-line klubu ještě i doplňující  video výklad a rady k dobru, plus nabídnu objednání některých zajímavějších materiálů (vlna, hezká koženka apod.) a galanterie. 

 

Knihu lze zakoupit v předprodeji do 10.8.2020. Pozdější volný prodej nemohu přislíbit, protože kniha bývá v tisku dříve než se uzavírá předprodej, tj. malý nadnáklad vždy z části vyčerpají objednávky přijaté v době tisku. Nově neplánuji dotisk, který pravidelně dotuji. Tentokrát bych radši investovala do patchworkové publikace, kterou plánuji na léto roku 2021. 


Prosím nečtenářky Pepitty koupi publikace zvážit. Neznáte-li můj styl práce, ale i vkus, nemusí publikace vyhovovat. Zakoupené knihy nelze vrátit. Děkuji za pochopení. 


KNIHU OBJEDNÁVEJTE ZVLÁŠŤ, nechcete-li, abych i další obsah Vašeho košíku odeslala až 1.9.2020 (neplatí pro předplatná a kurzy)

1 580 Kč / ks

Důležité info pro PŘEDPLATITELKY PEPITTY (klasické, ne Folk Art): Přesně do středu březnové Pepitty jsem Vám vložila slevový kupón na předprodej knihy, tedy právě tuto položku. Ve spodní části kartičky najdete jedinečný číselný kód vygenerovaný právě pro Vás, který lze "nadatlovat" v nákupním košíčku do kolonky DÁRKY A SLEVY. Určitě knihu bez kódu nekupujte. Právě díky Vaší důvěře a podpoře mohou hodnotné publikace vůbec vznikat, tj. vyčerpejte slevu (a prosím o to i takové zlaté stálice a světice, které kupónky nevyužívají ani na kurzy apod.; já si toho nesmírně vážím, že mě tak velkoryse podporujete, ale nechte mě to občas vrátit, prosím). 

Kdybyste kupónek ztratily (je možné, že zůstal v obálce, protože papírová kartička po stránkách Pepitty klouzala), napište mi: ivana.havelkova@gmail.com

PLATNOST KUPÓNŮ: do 30.6.2020 a platí pouze pro nákup knihy, což se Vám i v košíčku ukáže. 

 

Kód Kód: KNIHA 2020
Kategorie: ČASOPISY PEPITTA, PŘEDPLATNÉ