PRO PŘEDPLATITELKY / ZIPOVÉ VSADKY

EVA 2
ZdarmaZdarma

ZIPOVÉ VSADKY PRO PŘEDPLATITELKY "běžné" PEPITTY, KTEROU BUDU ROZESÍLAT TEĎ V ŘÍJNU ----- přidám Vám vsadky k časopisu (PROTO NABÍDKA POUZE PRO PŘEDPLATITELKY)

1 balíček = 10 VSADEK (2 tmavě hnědé, 2 zlatavě hnědé a 6 středně hnědých), vše CRAZY HORSE koženky imitující kůži (skvěle se přišívají, skvěle vypadají - zatím jsem nenatrefila na lepší)

Chcete-li namíchat barvy jinak (nebo užijete i jenom jednu barvu), připište mi do objednávky poznámku s instrukcemi pro jednotlivé barvy. POZNÁMKU lze připsat v nákupním košíku - těsně před odesláním objednávky jsou až dole obchodní podmínky a kousek nad nimi lze zaškrtnout okénko ZADAT POZNÁMKU PRO PRODEJCE; okénko zaškrtněte a rázem je kam psát)

 

240 Kč / ks

PEPITTA ZIPOVÉ VSADKY přinesla jedna z prvních Pepitt na podzim 2018 a od té doby je nás mnoho, které holdujeme pohodlnému šití zipových kapsiček. Svízelným krokem zůstává nachystat vsadku dle střihové předlohy Pepitty z koženky tak, aby byla perfektně vystřižená. Právě tento neduh řeší přesné VÝSEKY, které mi dovoluje vyrábět obuvnický lis na kůži. 

Prozatím nabízím vsadky pouze výjimečně, protože nemám tak velké zásoby velmi drahé koženky, kterou na vsadky používám a bohužel ani volné ruce na přípravu výseků. Koženka není PVC, ale PU - šetrná k Vašemu zdraví a hlavně krásná jako kůže. 


VSADKY NA FOTOGRAFIÍCH: Na organizéru mám STŘEDNĚ HNĚDOU, nad drážďanským půl talířkem TEMNĚ HNĚDOU, na vlněném pouzdru nafoceném na mém bordel stole ZLATAVĚ HNĚDOU

 

Kód Kód: ZIP VSADKY
Kategorie: ČASOPIS PEPITTA, PŘEDPLATNÉ PEPITTY