ČASOPISY PEPITTA

ČASOPIS PEPITTA eshop časopisu předplatné 


Po půlroční pauze vynucené absolutním zhroucením naskakuji do pracovního tempa už pouze "na částečný úvazek". Do sbírky mnoha desítek časopisů Marina, Marina Quilt, Bellet Fabrics, Pepitta a Pepitta Folk Art už přispěji pouze 3 pravidelně vydávanými časopisy Pepitta v každém školním roce, když Bůh i vlastní síly dají, ještě i speciálem nebo knihou. Kéž i tak potěším letité i nové čtenářky a i do budoucna obohatíme českou šicí scénu o mnoho krásných projektů. 

Časopisy vychází v měsících ŘÍJEN, LEDEN, DUBEN v časovém okénku NEJLÉPE mezi 20. a 25. dnem daného měsíce (někdy se mi zpozdí tiskárna, zásadně do termínů promlouvaly lockdowny aj.). Přesný termín rozesílky avizuji s drobným předstihem zde na úvodní straně e-shopu. V den rozesílky nebo následujícího rána (občas zavážím obálky na depo ještě i pozdě večer a věřte, že toho mívám plné kecky :-)) zasílám info mail s avizem o obálce na cestě. 

Věřím, že postupně nové Pepitta tempo zažijeme ke spokojenosti jedné i druhé strany. Těším se na Vás! Moc. 


POZNÁMKA PRO NOVÉ ČTENÁŘKY: Starší vydání časopisů nemám, ba ani v elektronické podobě. Během následujících dvou let převedu mnoho návodů a kurzů na PDF soubory a e-booky, mnohé projekty včetně video lekcí, vylepšení a úprav. Chystám ale ještě i nešicí kurzy, ba celý kutil web pro duše, které milují své domovy, tak neslibuji ani závratnou rychlost, ani všechny hity v PDF formě. Poptejte tedy časopisy na různých bazarových serverech, Facebooku apod. Vyšly i dvě knihy (druhou mám v počtu ještě cca 8 kusů za cenu 1250 Kč, ale musíte mi dát vždy aspoň 2 týdny na zajištění vytištění střihů - napište mi na mail, kdybyste měly o knihu zájem). 


A poslední P.S.: DĚKUJI VÁM ZA NÁŠ SVĚT

PŘEDPLATNÉ PEPITTY
ZDARMAZDARMA
PŘEDPLATNÉ PEPITTY NA ŠKOLNÍ ROK 2021/22
1 020 Kč
 
Detail
1 položek celkem