ČASOPISY PEPITTA

ČASOPIS PEPITTA eshop časopisu předplatné 


Po půlroční pauze vynucené absolutním zhroucením naskakuji do pracovního tempa už pouze "na částečný úvazek" a tak trošku na rozloučenou bez zhroucení. Do sbírky mnoha desítek časopisů Marina, Marina Quilt, Bellet Fabrics, Pepitta a Pepitta Folk Art už přispěji pouze 3 časopisy Pepitta vydanými v tomto školním roce, když Bůh i vlastní síly dají, ještě i folk artovým speciálem na konci června. 

Časopisy vychází v měsících ŘÍJEN, LEDEN, DUBEN v časovém okénku NEJLÉPE mezi 20. a 25. dnem daného měsíce (někdy se mi zpozdí tiskárna, zásadně do termínů promlouvaly lockdowny aj.). Přesný termín rozesílky avizuji s drobným předstihem zde na úvodní straně e-shopu. V den rozesílky nebo následujícího rána (občas zavážím obálky na depo ještě i pozdě večer a věřte, že toho mívám plné kecky :-)) zasílám info mail s avizem o obálce na cestě. 

 

Těším se na Vás na stránkách Pepitty!

Ivana


 

VÁNOČNÍ PEPITTU mám až na pár kousků, které držím pro nové předplatitelky, aby vyšlo předplatné na všechna 3 poslední čísla, vyprodanou. Položka předplatného zní prozatím stále ještě na všechna 3 čísla, tj. včetně právě jinak vyprodaného vánočního vydání. 

PŘEDPLATNÉ PEPITTY
ZDARMAZDARMA
PŘEDPLATNÉ PEPITTY NA ŠKOLNÍ ROK 2021/22
1 020 Kč
 
Detail
1 položek celkem