PŘEDOBJEDNÁVKA / KNIHA ARCHIVU PEPITTY

První a poslední KNIHA ARCHIVU PEPITTY, 210 vybraných projektů z časopisů i kurzů Pepitty z let 2018 - 2022

Jedinečný soubor, který stejně jako kdysi knihu archivu Mariny uzavírá posledních několik let mé práce. 

DOSTUPNÉ VÝHRADNĚ PRO STÁVAJÍCÍ I MINULÉ ČTENÁŘKY A PŘEDPLATITELKY PEPITTY A ČLENKY KLUBŮ (všechny členky stránek pepittaklub.cz a přidružených webů Pepitty / ne kdysi dávné Mariny), díky jejichž přízni kniha vůbec vzniká. Objednávky zákaznic, které nezná ani databáze tohoto Pepitta e-shopu, ani některého z klubů, stornuji a případné platby vracím obratem na účet. Omlouvám se, ale rozpočítáte-li cenu za návod, nelze jinak, než ji dopřát právě dámám, které Pepittu utvářely. Děkuji za pochopení. 

Lze zakoupit i více kusů knih, které máte pro dcery do rodiny apod. Jenom neumím poskytnout s ohledem na cenu tisku slevu. 

NA NÁKUP NELZE UPLATNIT SLEVOVÉ KUPÓNY. Opravdu bych nemohla udržet cenu, i když zní astronomicky. Ale 210 projektů už není nenáročný tisk malé knížky atd.


KNIHA VYCHÁZÍ V PRVNÍ POLOVINĚ ZÁŘÍ 2022 (neumím slíbit přesný termín, ale ráda bych první zářijové dny, UPŘESNÍM NA KONCI SRPNA NA ÚVODNÍ STRANĚ E-SHOPU)

OBJEDNÁVKY NA KNIHU PŘIJÍMÁM DO 10. SRPNA včetně. S ohledem na cenu tisku, která tvoří téměř většinu prodejní ceny, netisknu nadnáklad, kromě rezervy pro případné reklamace apod. 

Čtěte pozorně i dál, prosím. 

VYBERTE:
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 890 Kč / ks 2 150 Kč / ks od 1 890 Kč / ks

STŘIHY, SOUPIS MATERIÁLU A DALŠÍ FOTOGRAFIE K PROJEKTŮM umístím na USB, které ke knize obdržíte. Přejete-li si kvůli kontrole tisku střihů apod. ještě i TIŠTĚNÉ STŘIHY, je potřeba objednat VARIANTU KNIHY S TIŠTĚNÝMI STŘIHY. Jinak lze tisk střihů doobjednat i po vydání knihy, až třeba usoudíte, že byste je přeci jenom rády apod. To dotisknout umím, knihu nikoliv. 

Na USB najdete pro každý projekt vlastní složku/soubor, tj. vše přehledné, pohodlné atd. Soubory si lze přetáhnout i do PC apod., máte-li strach, že USB ztratíte. Kdyby Vám vyhovovala více PAMĚŤOVÁ KARTA, připište mi to do objednávky. Poslala bych knihu na dobírku a částka by zněla na rozdíl mezi USB kartou a paměťovou kartou, která je dražší (cca 300 Kč). 


PROJEKTY: 210 pečlivě vybraných projektů z Pepitt, Pepitt Folk Art, 3 tašky z nevydané knihy tašek, kterou zkomplikoval koranovirus a některé vybrané práce z Pepitta kurzů, které si zaslouží být součástí krásného souboru.

Na USB najdete i dalších 10 projektů z archivu, které nějakým způsobem navazují na projekty v knize apod., ale už se do knihy neprobojovaly nebo jsou příliš rozsáhlé. 


 

Děkuji všem, které jste k Pepitta souboru přispěly během let 2018 - 2022 svou přízní. Vzniklo daleko více projektů, než se vejde do knihy. Je tak z čeho vybírat a sestavit to nejlepší. Ať už se ocitnete v průběhu příštích let na kterékoliv stránce krásné knihy, pamatujte, že tím nejlepším za Pepitta projekty jste byly vždycky Vy. 

Ať se Vám všem, které jste schované mezi řádky Pepitty, vždy dobře šije, ještě lépe žije a rády vzpomenete na doby, kdy poštovní holubi roznášeli voňavé Pepitty. A za mě obrovské díky všem, které jste se kdy někdy na takovou obálku těšily. Kéž Vám přinese kniha násobnou radost a je trvalou součástí Vašeho šicího koutku. 

 


 

PRO OBJEDNÁVKY S PLATBOU PŘEDEM (tedy ne na dobírku) nutně vymyslím nějaký milý bonus, ať máte svojí platbu zúročenou.

V zásilce tak najdete úrok navíc. DĚKUJI VÁM ZA DŮVĚRU.  

 

Kód Kód: KNIHA ARCHIVU PEPITTY / POUZE USB KNIHA ARCHIVU PEPITTY / USB - TISTENE STRIHY Zvolte variantu
Kategorie: ČASOPISY PEPITTA

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení