PŘEDPLATNÉ PEPITTY NA ŠKOLNÍ ROK 2021/22

PŘEDPLATNÉ PEPITTY
ZDARMAZDARMA

Předplatné na všechna 3 vydání Pepitty školního roku 2021/22. Časopisy vychází v měsících ŘÍJEN, LEDEN A DUBEN, vždy mezi 20. až 25. dnem daného měsíce (případné další posuny avizuji s omluvou na Váš e-mail, jinak je přesné datum rozesílky uvedeno s drobným předstihem dle možností tiskárny na úvodní straně e-shopu; po odeslání časopisu rozesílám info mail). 

ČASOPIS ROZESÍLÁM (zvolíte v nákupním košíku): 

- ČESKOU POŠTOU JAKO DOPORUČENÉ PSANÍ na adresu pouze v ČR

- ZÁSILKOVNOU NA POBOČKU nebo BOX na adresu v ČR nebo na SLOVENSKU 

Jiné způsoby dopravy (do Německa, na Slovensko na adresu, tj. ne na pobočku apod.) lze sjednat přes e-mail. Napište si, jaká cesta Vám vyhovuje. Určitě se vynasnažím vyhovět Vašemu přání. Mám jedinou prosbu - nenuťte mě posílat zásilky obyčejně, tj. bez možnosti jejího dohledání. 


CENA PŘEDPLATNÉHO je PRO ČR I SLOVENSKO s doručením na pobočku Zásilkovny stejná. Potěšíte mě, když zaběhnete během roku aspoň na malý kurz, který mi rozdíl v ceně poštovného určitě vynahradí a Vás zase potěší milé šití navíc. Děkuji Vám. 

1 020 Kč / ks

3krát v roce 10 projektů na voňavém papíru v lesklé obálce ve formátu, který jen hodně rázné paní doručovatelky narvou do schránky (ba jim to stěžuji pevnými lepenkovými obálkami :-)). Tištěná radost, kterou žádné PDF, kopie, ba ani kurzy, věřte mi, nevynahradí. A kdo říká, že ano, dávno své výtisky prodal na bazaru za původní či vyšší cenu, čímž se také ne každý časopis může chlubit. :-))) Zkrátka láska, se kterou roky trpím bolestí do morků kostí, protože tým o jednom člověku a časopis za deset není pro duši blahodárná kombinace, a současně láska, bez které je život tak nechutná pohoda, že se to nedá žít. :-)) 

Těším se na kompromis mezi životem i prací, nejvíc však na Vás.

KRÁSNÉ BABÍ LÉTO A V ŘÍJNU MEZI ŘÁDKY! 

S poděkováním Ivana

ivana.havelkova@gmail.com

Kód Kód: PREDPLATNE 2020/21 RIJEN- LEDEN- DUBEN
Kategorie: ČASOPISY PEPITTA