ON-LINE KURZY / nepíšu-li s vykříčníky jinak, pak určitě KURZY ŠITÍ

Ve školním roce 2021/22 pomalu opouštím časopisy a i on-line kurzy měním do podoby, která nabízí mně i kurzistkám více radosti i skvěle odvedené práce. První vlaštovkou na nové cestě je BLOGKLUB 2021/22 na www.pepittablog.cz, ve kterém téměř každý týden zveřejňuji vzorně sepsaný PDF návod, někdy včetně video výkladu. 

Od ledna se dočká nového kabátku a stejně pohodlného technického zázemí i šití hraček a nešicí kurzy, nakonec od února i patchworkové tvoření. 

Velké změny vždy nesou nelibost a loučení se. Bylo tomu tak vždy a i tomu zůstane. Jsem si toho vědoma. I proto bych ráda poděkovala za všechny Vaše stopy v mém životě, které formovaly především mě jako člověka. Nakonec jsem přes naprosto šílené pracovní vyčerpání, k němuž mě dovedla snaha vyhovět za všech okolností všem programem, cenou, ale i upozaděním sebe, došla zpět do bodu, který mě kdysi k šití dovedl - k radosti z šití. Které Vás mám v BlogKLUBU, změnu zajisté cítíte. Kéž je i pro Vás přínosem a šijete i nadále lépe a lépe. Tento cíl práce setrval a těším se, že všechny změny povedou především k jeho plnému naplnění.

MNOHO KRÁSNÝCH CHVIL U ŠICÍCH STROJŮ VŠEM, KTERÉ JSTE PŘÍTOMNOSTÍ PEPITTY, MINULOSTÍ MARINY I PEPITTY, BUDOUCNOSTÍ DÍLNY, VE KTERÉ SE ŠIJE, FOTÍ A NATÁČÍ NÁVODY A KURZY PRO VÁS. 

S láskou k práci, jejíž jste lidsky krásnou součástí, Ivana


 

VŠEM HRAVÝM DUŠÍM VYHLÍŽEJÍCÍM KURZ NA SRNEČKU BARBORKU - mám díky prodělané chřipce malé zpoždění s došíváním Barunky na prezentaci kurzu, tak dám kurz do nabídky až 3.12. TĚŠÍME SE NA VÁS SE SLEČNOU BARBORKOU (www.petite-pepitta.cz)

 

BLOGKLUB 202122
ZDARMAZDARMA
BLOGKLUB 2021/22
1 450 Kč
 
Detail
1 položek celkem