ON-LINE KURZY NEJENOM ŠITÍ

PEPITTA blog_1

Dobíhají on-line kurzy na LÉTO až PODZIM 2019. Na rok 2020 a další léta chystám vždy po 2 kurzech do roka, protože mi rostou holčičky a s každým dalším rokem máme trošku náročnější chystání do škol atd. Věřím, že se i tak naše "šicí babská parta" nerozpadne, že k stálicím přibudou nové tváře, a že si zůstaneme "na blízku". 

Tedy kurzy na rok 2020: 
OD LISTOPADU DO KONCE KVĚTNA budeme barvit vlnu na vlněné aplikace a rug hooking. Čekají nás 2 šité projekty s vlněnými aplikacemi, 1 krabice, kde bude i dost lepení a nějaké vyšité stehy, plus 1 úplně snadný a 1 větší projekt technikou rug hooking, tj. 5 krásných projektů věnovaných vlně, kterou si obarvíme (které si netroufáte, nezoufejte si - budu mít v nabídce i vlastní barvenou vlnu). 

OD LEDNA DO PROSINCE 2020 poběží PSANÍČKOVÝ KLUB - úplně jednoduchá pouzdra na principu dvou vnějších obdélníků, přesto vždy jinak. Pro zpestření přidáme přízdoby zipu a podobné "blbinky". KURZ DOPORUČUJI I ZAČÁTEČNICÍM, PROTOŽE PO MNOHA LETECH ODVYKLÁDÁM I "ŠICÍ ZÁKLADY" OBSLUHY STROJE, PATEK atd., ať si naučím zase novou vlnu čtenářek tomu, co k šití se mnou potřebuji, abyste uměly. 

 

Všechny lekce = VIDEO KURZY; PDF materiály kromě střihových příloh tentokrát vůbec chystat nebudu, ať skutečně vidíte pod jehlu stroje a moje ruce. 

Těším se na Vás a Vaše šití i žití, které si v lekcích zpestříme o mnoho inspirace a nápadů navíc. 

 

 

S přáním milých podzimních dnů a láskou k práci, ke které mě poutá hlavně vztah k Vám

Ivana

 

 

PSANÍČKOVÝ KLUB 2020
ZdarmaZdarma
Novinka Tip
1 100 Kč
 
Detail
1 položek celkem