ON-LINE KURZY / nepíšu-li s vykříčníky jinak, pak určitě KURZY ŠITÍ

On-line kurzy vedu od léta 2011, každoročně nejméně 5 kurzů, z nichž některé bývají dlouhodobé, jiné jednorázové. Čtěte proto vždy pozorně položku kurzu, o který máte zájem. Nově se snažím srovnat práci do ladu a skladu a od Nového roku 2022 už by mělo platit pouze, že: 

- JEDNORÁZOVÉ KURZY A VIDEO LEKCE K ČASOPISU PEPITTA probíhají na KLUBOVÉM WEBU www.pepittaklub.cz ve stanovený den od 20 do 21 hodin. Materiály zůstávají ke stažení ještě nejméně po dobu 3 měsíců, tj. nemáte-li čas v daný den a hodinu, vůbec nevadí. 

- DLOUHODOBÉ KURZY postupně vyčlením na BLOGY (zatím běží www.pepittablog.cz), kde se nejedná ani tak o kurz, jako o placený blog, ve kterém každý týden zveřejňuji smluvený obsah. Letos probíhá od října do konce května, případně ještě i v červnu (dle potřeby) BLOGKLUB věnovaný starším střihům z Marina i Pepitta archivů, kdy přetvoříme k nepoznání celkem 25 návodů na nové projekty. Klubový obsah blogu zůstane přístupný do konce srpna 2022, kdy klub "vyčistím", abych mohla začít s dalším školním rokem nové téma a tím i nový obsah. Dlouhodobé kluby se tak stanou studnicí nápadů se skvělou cenou za každý jednotlivý návod i příjemným prostředím pro potěchu duše. 

Veškeré materiály v klubech slouží pro soukromé účely a šití kurzistek, případně pro malosériovou hand-made tvorbu na prodej. Potěší mě, uvedete-li zdroj inspirace: PEPITTA, ale jinak je to Vaše poctivá práce a kupa dřiny, tak užívejte radosti z práce bez výčitek i bez uvedení zdroje střihu. Pouze bych ráda, abyste materiály nešířily letem světem všelijak a jakkoliv, ba podle nich nevyučovaly. Je za nimi kupa času, který věnuji práci, abych přispěla do rozpočtu rodiny, o kterou se s mužem pereme se životem stejně jako Vy. Každý, kdo čeká s nataženou rukou kéž není mně, ani Vám, falešným přítelem, který pouze bere. Přes všechna práva lze spoléhat výhradně na vzájemný respekt, který u mě určitě naleznete se vší laskavostí a vděčností, kterou za každou čtenářku a kurzistku cítím. DĚKUJI VÁM VŠEM, KTERÉ ZA MÝMI NÁVODY VIDÍTE NAŠE ŽIVOTY, MŮJ I VÁŠ. 


P.S: Je-li možnost připsat komentář nebo oslovit v e-mailu, užívám zdrobněliny křestních jmen a vykám. Pokud mi "tyknete", ráda tykání přijmu a předem děkuji za důvěru i pocit blízkosti. Za zdrobněliny se omlouvám, nemáte-li je rády, ale u nás doma máme Marínku a Sárinku, ač jsou dcery velké holky, mně oslovuje i široké příbuzenstvo Ivanko, ségry mám Marušku s Janičkou, švagra Honzíka, tatínka Ivánka a tak dále a tak dále. Vyrostla jsem tak, žiju tak a nepřijde mi to divné. A čím jsem starší, tím více si každou krásu svého života střežím, včetně laskavých zdrobnělin. Každý jsme nějaký, tak snad mi odpustíte, že k smrti nesnesu oslovení "vážení" apod. 

BLOGKLUB 202122
ZDARMAZDARMA
BLOGKLUB 2021/22
1 450 Kč
 
Detail
1 položek celkem