DESET MĚSÍCŮ SE ZAJEČÍMI ÚMYSLY

ZAJEČICE
ZdarmaZdarma

ON-LINE KURZ: někdy video lekce, někdy PDF, někdy obojí - vždy dle potřeby, náročnosti výkladu a s ohledem na Vaše pohodlí (občas je pro Vás pohodlnější mít k ruce psané instrukce)

OD ZÁŘÍ 2020 DO ČERVNA 2021: vždy 3 večery v měsíci (lekce zůstávají ke stažení do srpna 2021, tj. nevyšetříte-li volný večer, nevadí - nic Vám neuteče a všechno na Vás v klubu počká)

 

Některé máte kupónky za zrušené kurzy, tj. uplatněte kupón v košíčku zadáním jeho kódu do kolonky DÁRKY A SLEVY. Automaticky se Vám tak odečte 250 Kč na každý nákup (objednáváte-li více kurzů a máte-li více kupónků, určitě objednejte každý kurz zvlášť, ať se Vám odečte sleva na každém kurzu/nákupu). 

 

 

1 250 Kč / ks

Program si rozložíme do tří etap/celků: 

- Cílem první etapy (září až prosinec) je TÁTA S MÁMOU A PRVNÍ OBLEČKY NA NĚ + dárkový pytlík na ně a oblečky

- V druhé etapě (leden až březen) ušijeme MENŠÍHO ČLENA RODINY (prcka) a oblečky na něj

- A od dubna do června zkusíme i náročnější oblečky a hlavně stan se spacákem pro zaječí dítě, ať máte na doplnění k dalšímu Ježíšku. 

 

Po celou dobu Vás budu ponoukat i k hezkému balení a cedulkám, tj. některé lekce budou vyloženě odpočinkové a současně rozšíří Vaše obzory o drobnosti, které si Vaše práce určitě zaslouží. 

PEPITTA blog_1

Pro jistotu rozměry postaviček, ať se nebojíte, že ze mě vypadne "bellet obr". Máma je po natažení na skřipec dlouhá cca 35 cm, táta nám vyjde o maličko vyšší. Pidi dítě ještě nemám, ale držím se výšek Maileg a podobných postaviček, tj. dítě natáhneme na cca 30 cm (zní to jako moc, ale drobnější tělíčko bude hlavně "rukaté, nohaté"). 

 

TĚŠÍM SE, ŽE SI KURZ VŠECHNY UŽIJETE. 

DO ZÁŘÍ PŘEJI POHODOVÉ LETNÍ DNY A TĚŠÍM SE NA VÁS PŘI PRVNÍ LEKCI: V NEDĚLI 13.9. OD 20 HODIN NA WWW.PEPITTAKLUB.CZ V SEKCI KURZŮ (lekce běží vždy hodinu a jinak jsem kdykoli k ruce na mailu nebo v profilu klubového webu). 

 

Ivana

 

Kód Kód: ZEJECI KURZ 2020/21
Kategorie: PDF NÁVODY, ON-LINE KURZY NEJENOM ŠITÍ