DLOUHODOBÉ KURZY na školní rok 2018/19

ON LINE KURZY ŠITÍ PEPITTA 2018
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma

"SERIÁLOVÉ" / DLOUHODOBÉ on-line (internetové) KURZY pořádané ve školním roce 2018/19

VYBERTE Z VARIANT / Z KURZŮ - podrobnější informace o kurzech naleznete níže. 

 

VYBERTE KURZ
480 Kč / ks 840 Kč / ks 320 Kč / ks od 320 Kč / ks

Všechny 3 "seriálové" / dlouhodobé kurzy probíhají formou ON-LINE LEKCÍ na stránkách www.pepittaklub.cz, kde je nutné mít registraci (tj. neplatí registrace zde z e-shopu, na stránkách je nutné založit novou, nejste-li ještě uživatelkou stránek). 

Termíny jednotlivých lekcí jsou závazné pro mě, tj. navštívíte-li v daný večer lekci nebo ne, je na Vás. Video nebo PDF zůstávají ke stažení ještě 3 měsíce po skončení celého kurzu, tj. o lekce nepřijdete. Lekce probíhají ve vypsané dny vždy od 20 do 21 hodin, kdy jsem v komentářích "k ruce" (později mi lze napsat na webu do profilu nebo na e-mail). 

Videa jsou přístupná k přímému shlédnutí i ke stažení - pro jejich přehrávání potřebujete VLC PLAYER (na internetu volně ke stažení; obvykle už jej ve Vašem počítači máte), tj. zůstanou Vám i na časy budoucí, protože ne na všechny projekty bývá čas a chuť hned, pochopitelně. 

Vybírat lze z následujících kurzů: 

 

PATCHWORKOVÝ KLUB

Lekce probíhají od října do června, každý měsíc jednou až dvakrát (dle právě rozešitého projektu) - KAŽDÝ PRVNÍ PÁTEK V MĚSÍCI (plus případně sobotní večer). Čeká nás 9 drobnějších patchworkových projektů s patchworkovými vzory nebo aplikacemi (3 pouzdra, jehelníček, obal na knihu, prostírky, polštář, jednoduchá taška a na závěr složitější cestovní taška).

CENA KURZU: 480 Kč (v případě, že máte "andělské kupóny, doplatíte pouze 160 Kč - kód kupónu zadejte v nákupním košíku; v případě nákupu i dalšího kurzu udělejte na druhý kurz zase jinou objednávku, ať můžete uplatnit druhý kupón, jinak zaplatíte druhý kurz v plné výši). 

 

REMAKE KLUB TAŠEK A POUZDER

Lekce probíhají od října do května, každý měsíc jednou až třikrát (dle právě rozešitého projektu) - KAŽDÉ TŘETÍ PONDĚLÍ V MĚSÍCI (plus často v některé další dny v daném týdnu, dokud projekt nedošijeme). Během 8 měsíců přešijeme 5 tašek a 3 pouzdra z archivu časopisů a kurzů MARINY QUILT (plus výklad doplní i archivní videa nebo PDF návod původních projektů). PŘEŠIJEME berte v uvozovkách - v zásadě vzniknou nové tašky, abyste uměly se střihy pracovat a obměňovat je dle svých potřeb a fantazie. 

CENA KURZU: 840 Kč (v případě uplatnění "andělského kupónu" doplatíte 520 Kč, pokud již nepřidáte žádný další kurz - určitě se Vám vyplatí zakoupit další kurz odesláním nové objednávky, abyste mohly uplatnit další kupón). 

 

VOSY PAPÍRNICE (nešicí kurz)

Lekce probíhají od října do května, každý měsíc jednou - KAŽDOU POSLEDNÍ NEDĚLI V MĚSÍCI. Čekají nás drobné papírové projekty (výroba přáníček, obálek, krabiček, jednoduchých zápisníků apod.) a tu a tam základy kartonáže (tj. vhodné pro děvčata, která neabsolvovala můj kdysi dávný velký kurz kartonáže, aby pochytila základy, na které lze navázat ve větších kurzech, které v průběhu času na téma kartonáže plánuji). 

CENA KURZU: 320 Kč

 

 

 

Kód Kód: PW KLUB 2018/19 REMAKE KLUB 2018/19 PAPIR KLUB 2018/19 Zvolte variantu
Kategorie: ON-LINE VIDEO KURZY ŠITÍ