KVĚTNOVÉ PÁTEČNÍ KLUBY / JEHELNÍČKY

PÁTEČNÍ KLUBY květen 2020
ZdarmaZdarma

PÁTEČNÍ KLUBOVÉ ŠITÍ - V MĚSÍCI KVĚTNU JEHELNÍČKY; VIDEO VÝKLAD

8. května sáhneme do archivu Mariny a ušijeme si krásný jehelníček z října 2011 (trošku inovovaný, ať se vyřádíme o trošku více než kdysi)

15. května zkusíme úplně jednoduché čtvercové jehelníčky, ale s pidi patchworkovými vzory 

A poslední 2 PÁTKY měsíce května věnujeme DOMEČKOVÉ KRABIČCE s odklopnou stříškou, pod kterou lze schovat malé nůžky, nitě apod. 

 

VIDEO LEKCE ZŮSTÁVAJÍ KE STAŽENÍ do konce srpna 2020, tj. nemáte-li čas zaběhnout v daný pátek na osmou, stáhnete si materiály jindy. 

250 Kč / ks

Děvčata z dříve jen částečně odučených klubů vlastní kupónky!!! Nezapomeňte na ně - NA JEDEN NÁKUP LZE POUŽÍT JEDEN KUPÓNEK, jehož číslo zadáte v nákupním košíčku a ten už Vám poví, že máte šití za nulu. Přesto objednávku odklepněte, ať vím, že mám s Vámi počítat a zajistit vstup do klubu. ČÍSLA KUPÓNKŮ ZADÁVAT BEZ MEZER, PROSÍM. 

 

PRO NOVÉ ŠVADLENKY: VIDEO LEKCE PROBÍHAJÍ NA KLUBOVÉM WEBU, kam pouštím jenom majitelky časopisů nebo kurzů, tj. určitě se nepřidáte do vřavy šílenců, ale bandy hodných ženských, mezi kterými je dobře. Mnohé dělají krásnou atmosféru webu desátým rokem, jiné o chlup méně a kupa z nich se přidala stejně jako Vy nově a ani já Vám nepovím, kdy tomu bylo, jak se sžily a zabydlely. Ať je Vám mezi námi dobře a kdyby tomu tak nebylo, stačí napsat. 

Kód Kód: KVETNOVY JEHELNICKOVY KLUB 2020
Kategorie: PDF NÁVODY, ON-LINE KURZY NEJENOM ŠITÍ