ON-LINE KURZY NA LÉTO A PODZIM 2019

ON LINE KURZY NA LÉTO A PODZIM 2019 PEPITTA
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma

POSLEDNÍ on-line (internetové) KURZY Z MÉ DÍLNY. 

VYBERTE Z VARIANT / Z KURZŮ - podrobnější informace o kurzech naleznete níže. 

 

VYBERTE KURZ
1 500 Kč / ks 680 Kč / ks 680 Kč / ks od 680 Kč / ks

Sekci ON-LINE KURZŮ jsem spustila na podzim 2018, abych děvčatům, která mi pomohla v čase onkologické léčby mé dcery, vrátila aspoň malou část pomoci, které se mi od nich dostalo. Andělské kupóny i mé kurzy končí s prosincem 2019. Nutí mě k tomu zbylé pracovní vytížení, ale i rodinný život, ve kterém po večerech chybím (a chtě nechtě, rodinný život jsou hlavně společné večery). Děkuji Vám všem za letitou přízeň on-line kurzům, skvělou atmosféru v nich i "hecování", které mě po celé dlouhé roky nutilo "překusovat žížaly". Ve jménu tohoto tlaku jsem nachystala na druhé pololetí roku velmi netradiční kurzy, které zase naopak přimějí Vás otevřít vrátka neprobádanými směry. Věřím, že si kurzy užijete. Těším se na Vás, na Vaše šití i radost z "překousnutých žížal". 

NABÍDKA KURZŮ 

Poznámka pro "ANDĚLKY" - V nákupním košíku lze uplatnit vždy pouze jeden andělský slevový kupón, tj. vyberete-li si více kurzů, objednejte každý zvlášť, ať uplatníte slevu na každý z nich. 

 

KŮŽE PRO ZAČÁTEČNÍKY

ZAČÁTEK KURZU: v pondělí 3. června 2019 

Kurz probíhá na wwww.pepittaklub.cz vždy 2 PONDĚLNÍ VEČERY V MĚSÍCI (plus dle potřeby a náročnosti šitého projektu). Červen věnujeme informacím, od července do prosince šijeme (každý měsíc jeden projekt, tj. 6 PROJEKTŮ CELKEM). VEŠKERÝ POTŘEBNÝ MATERIÁL (včetně různých variant apod.) bude postupně k zakoupení, tj. nejprve vždy shlédnete video s možnostmi, zhodnotíte náročnost a nakoupíte podle svého uvážení (ať už přímo u nás nebo v jiných obchodech). 

VŠECHNY PROJEKTY POČÍTAJÍ S RUČNÍM ŠITÍM, abyste zvládly šít i bez specializovaných strojů. Každý projekt nachystám ve variantě "s dírkami" (tj. čeká vás opravdu pouze šití), ale i bez dírek, abyste měly možnost vyzkoušet si vlastní dírky do kůže apod. 

Začneme velmi snadnými projekty (obal na mobilní telefon, pouzdro na karty), poskočíme k pouzdrům (lze jako mini kabelky) a skončíme RUČNĚ ŠITOU KOŽENOU PENĚŽENKOU. Všechny projekty zvládnou i úplné začátečnice. 

Sety zůstanou v nabídce Pepitty i do budoucna, plus přibudou sety na kabelky aj., tj. kurzem si otevřete svět, který nezná hranic. Vaše šitá tvorba poskočí o výrazný krok vpřed. Investice, která se Vám vyplatí. Opravdu ano.  

Máte-li chuť umět nové řemeslo, které lze s šitou tvorbou provázat, vhoďte do košíčku kurz KŮŽE PRO ZAČÁTEČNÍKY a v pondělí 6.6. zaběhněte na www.pepittaklub.cz, kde Vám po dobu půl roku zůstaneme já a můj muž plně k dispozici. 

 

MODERNÍ VÝŠIVKA

RELAXAČNÍ KLUB PRO NENAPRAVITELNÉ ROMANTIČKY

Začátek: 29.června na www.pepittaklub.cz 

Kurz probíhá DO KONCE PROSINCE KAŽDÝ POSLEDNÍ PRODLOUŽENÝ VÍKEND V MĚSÍCI (od pátku do neděle, plus dle potřeby; pouze červnový klub začíná v sobotu). Čekají nás VYŠÍVACÍ STEHY, ze kterých postupně vznikne 1 RÁMEČEK/ OBRÁZEK (viz pinterest inspirace: KLIK), 1 POLŠTÁŘ, 1 POUZDRO, 1 MALÁ KABELKA A 1 ZAVINOVACÍ SUKNĚ S VÝŠIVKOU (další inspirace pro naši tvorbu: KLIK). 

Kurz je vhodný i pro úplné začátečnice. 

 

RÁMEČKOVÁ POUZDRA

Kurz, kterým díky kožence a kůži posuneme oblíbená RÁMEČKOVÁ POUZDRA do kategorie profesionální tvorby. Rámečky, ale i kůži vhodnou ke strojovému šití nebo kožené a koženkové řemínky/klopy aj. v průběhu kurzu zakoupíte zde na eshopu Pepitty. 

Začátek: pondělí 10.6. a pak vždy DRUHÉ PONDĚLÍ V MĚSÍCI  až do konce listopadu. Stihneme 3 pouzdra, peněženku a 2 rámečkové tašky

Kurz zvládnou i méně zkušené švadlenky, které usilují o precizní šití. Zvlášť vhodný je kurz pro Ježíška. Ten tak rozhodně vyrobí pěkné a hodnotné dárky. 

 

 

 

 

 

 

Kód Kód: KURZ 2019/KUZE KURZ 2019/VYSIVKA KURZ 2019/RAM POUZDRA Zvolte variantu
Kategorie: ON-LINE KURZY NEJENOM ŠITÍ