Srnečka BARBORKA S GARDEROBOU

ESHOP ONLINE KURZ PEPITTY SRNEČKA BARBORKA
ZDARMAZDARMA

PŮLROČNÍ ON-LINE KURZ na novém klubovém webu věnovanému pouze ŠITÍ HRAČEK: www.petite-pepitta.cz

VIDEO NÁVODY A SPOLEČNÉ PÁTEČNÍ VEČERY nad inspirací k tématu nás dovedou k POSTAVIČCE BARBORKY (na fotu) a bohaté GARDEROBĚ. 

 

1 640 Kč / ks

PŮLROČNÍ ON-LINE KURZ: od 1.1. do konce června (dle potřeby případně ještě i v červenci, nestihneme-li veškerý program včas)

KAŽDÝ PÁTEK OD 20 DO 21 HODIN zveřejním VIDEO POSTUP a PDF střihy na smluvené téma, plus posedíme v komentářích nad inspirací k tématu hraček. Na Vás pak je, kdy a jestli se dáte do šití. Veškeré materiály zůstávají ke stažení do konce srpna 2022, tj. nestíháte-li lekce ve smluvený čas, vůbec nevadí. Nic Vám neuteče. 

Postavičku SRNEČKY BARBORKY lze dle výkladu MĚNIT: můžete mít srnečku, lišku, myšku a možná vás napadne ještě i jiná potvůrka pro radost. 

Tak nebo tak, všem zvířátkům ušijeme postupně DÁMSKOU GARDEROBU O 20 KUSECH. 

 

TĚŠÍM SE NA VÁS A KÉŽ VÁM KRÁSNÝ KLUB PŘINESE DO ŽIVOTA TO, CO V TÉTO PRAPODIVNÉ DOBĚ VŠECHNY TAK MOC POTŘEBUJEME - NĚHU DO SRDCÍ. 


Vím, že mnohé potřebujete kurzy splácet. Vůbec se kvůli tomu neomlouvejte apod. Dohodněme se tentokrát rovnou, že mi pošlete splátky za kurz dle svých možností nejdéle do konce května 2022, a že mi k VARIABILNÍMU SYMBOLU (číslu objednávky) PŘIDÁTE PÍSMENKO "S". Malé nebo velké, s mezerou nebo bez, to je jedno. Budu vědět, že jsme se takto  tichosti dohodly a platby si postupně spáruji. VELIKÉ DÍKY. 


PRO VŠECHNY OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ A UHRAZENÉ DO 18.12. STIHNU ODESLAT NA VAŠE ADRESY DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT, ať máte pod stromečkem svůj hravý dárek. 


 

ZAČÍNÁME 1.1. OD 20 HODIN NA www.petite-pepitta.cz ....... kliknout na AKTUÁLNÍ KURZ a zařídit si registraci, kterou schválím a Vy se pak vrátíte na identické místo, ale místo registrace vyplníte pidi formulář pro PŘIHLÁŠENÍ SE. A hupky, hotovo a 1.1. právě v onom otevřeném klubu první posezení i šití. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení