PŘEDPRODEJ FREE SPIRIT LOTUS - MIDNIGHT 012

100% BAVLNA vhodná na kabelky a tašky, pouzdra a organizéry, sukně a bytový textil

výrobce: FREE SPIRIT FABRICS

původ: dovoz USA

kolekce látek: ONE MILE RADIANT od ANNY MARIE HORNER

 

270 Kč / m

Anna Maria Horner nikdy nezklame. Ať jsou to velké vzory, nebo drobnější jako tito motýlci, vždy pořídíte krásnou látku na kabelky a tašky, organizéry a pouzdra, ale i na sukně. 

POZOR, VZOR JE VĚTŠÍ - šířka světlého lotosového květu je cca 12 cm; pozadí je hnědovínové nebo jak nazvat vínovou, která jde spíš do hněda. Hezká látka na sukně a větší tašky. U menších projektů se musíte smířit s tím, že vyberete jenom určitou část vzoru. Není to vzor, kterému by to uškodilo/vadilo apod. 

Osobně hlasuji za sukni! Anna Maria Horner vždycky navrhovala zajímavé a líbivé vzory, které nekřičí a přitom jsou nepřehlédnutelné. A toto je přesně takový kousek. 

 

NA ODKAZU NEJTMAVŠÍ VARIANTA VZORU AŽ NAHOŘEhttps://www.pinterest.co.uk/pin/772930354787134300/

... šedá s růžovou, tak bych definovala látku na první kouknutí a ze všeho nejvíc bych ji doporučila na větší tašky ve stylu značky Desigual. To mě napadlo jako první. A pak sukně pro dospívající slečny. Zrovna pro ty se na sukně špatně shání a toto je pro ně jako dělané. Žádná nuda, žádná infantilnost, rukopis jedné z nejlepších návrhářek látek na světě .... Koneckonců i ona sama má dospívající dcery. 

... GRAFICKÝ NÁHLED VÝROBCE je příliš decentní!!! Ve skutečnosti je na látce kupa červeno růžové barvy a vyloženě vzor "hraje". TROŠKU LÉPE JE TO VIDĚT NA ODKAZU: https://www.pinterest.co.uk/pin/772930354787134916/

Kód Kód: FREE SPIRIT LOTUS MIDNIGHT 012
Kategorie: BAVLNĚNÉ LÁTKY PŘEDNÍCH AMERICKÝCH VÝROBCŮ