NOVINKY A AKTUÁLNÍ INFORMACE

AKTUALITY banner PEPITTA


 ZDE NAJDETE UPOZORNĚNÍ NA ÚPLNĚ NOVÉ KURZY, ČASOPISY A JEJICH ROZESÍLKU.

Jinak mají všechny uvedené aktivity v MENU výše svou vlastní stránku/kategorii, kde lze zakoupit už probíhající kurzy, do vyprodání zásob už vydané časopisy apod. 


NOVINKY NA ZIMU 2022: 

SRNEČKA BARBORKA (určitě si nenechejte kurz ujít, kromě Barborky se naučíte šít i jiná zvířátka a v repertoáru každého měsíce mám i další drobné šití pro děti a do dětských pokojíčků, abyste byly joooo spokojené :-)). 

ČASOPIS PEPITTA FOLK ART: Po dlouhém zvažování patchworkového směru Pepitty nahradím plánovaný roční klub čtvrtletníkem. Klasická Pepitta dobíhá do svého konce a její styl projektů jsem v hodně vylepšené formě převedla na BLOGKLUB (lze ještě stále zakoupit v sekci on-line kurzů). Ale FOLK ARTové šití vyžaduje dlouhé noci nad nimravou prací a klubový projekt je tak odsouzen k věčnému nestíhání, které vyčerpává obě strany. FOLK ART ale byl a má být pro potěchu klidné duše, tak mu právě tuto notu zachovám skrze malebný časopis, které už jste mnohé po dobu dvou let odebíraly. Věřím, že nejednu Marcelku a další Folk Artem očarované čtenářky extra potěším, další postupně také. Nemám jiný cíl. 

Ať nám tedy rok 2022 přinese všem to, co v této prazvláštní době tolik chybí - radost z obyčejného života, do kterého pro nás všechny, které milujeme šití, patří i chvíle u šicích strojů.  


KDYBY VÁM U ZADÁVÁNÍ PŘEDPLATNÉHO ZNĚJÍCÍHO NA ZÁSILKOVNU NEFUNGOVALA ZÁSILKOVNA, KTEROU BYSTE NEJRADŠI, PŘIPIŠTE MI JI DO POZNÁMKY V OBJEDNÁVCE. JÁ TO PAK ZMĚNÍM. Vím, že teď před Vánocemi kupa poboček kvůli přetížení nefunguje apod. Platí tedy, co je v objednávce, nebo v její poznámce (nebo mi písnete na mail). Určitě se ale nestyďte připsat, co Vám vyhovuje nejvíce. Zařídím.  

PEPITTA FOLK ART 2022
ZDARMAZDARMA
Novinka
ESHOP ONLINE KURZ PEPITTY SRNEČKA BARBORKA
ZDARMAZDARMA
Srnečka BARBORKA S GARDEROBOU
1 640 Kč
 
Detail
2 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení