čtvrtletník TAŠEK 2021

PEPITTA předplatné tašek 2021
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma

ČTVRTLETNÍK TAŠEK, vychází v ÚNORU, v KVĚTNU, v SRPNU a v LISTOPADU 2021

V každém výtisku 6 foto návodů na tašky a kabelky (zhruba: BATOH, TAŠKA PŘES RAMENO, VĚTŠÍ TAŠKA KŘÍŽEM PŘES TĚLO NEBO NA RAMENO, MALÁ KABELKA, CESTOVNÍ NEBO VĚTŠÍ KOSMETICKÁ TAŠKA, DĚTSKÁ TAŠKA NEBO BATŮŽEK)

 

ZVOLTE ZPŮSOB A ZEMI DORUČENÍ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 680 Kč / ks 1 680 Kč / ks 1 800 Kč / ks 1 800 Kč / ks od 1 680 Kč / ks

POZOR, ČTENÁŘKY, KTERÉ MĚLY OBJEDNANOU A SOUČASNĚ UHRAZENOU KNIHU TAŠEK 2020, která nevyšla a její obsah převádím na tento čtvrtletník, mají předplatné AUTOMATICKY OBJEDNANÉ I UHRAZENÉ. Viz ÚVODNÍ STRANA ESHOPU PEPITTY 

Patříte-li do dané skupiny čtenářek, PŘEDPLATNÉ NEOBJEDNÁVEJTE. Pokud jste si část z ceny tašek už vyčerpaly na kurzy apod., ozvu se Vám do konce prosince na mail a zúřadujeme spolu doplatek. Pokud máte vyčerpanou celou částku za knihu, předplatné objednejte, máte-li o něj zájem. 

Čtenářkám, které měly knihu na DOBÍRKU nebo knihu NEUHRADILY, taktéž neblokuji platbu, tj. v případě zájmu předplatné objednejte. 

 

Předplatné je dostupné i čtenářkám, které knihu objednanou neměly vůbec, samozřejmě. Jste v "taškovém Pepitta roku" jedině vítány. Časopis vychází jako náhrada za nevydanou knihu pouze po dobu roku 2021. 

 

Všechny 4 časopisy TAŠEK, které vyjdou, lze zakoupit pouze formou předplatného. Jednotlivá vydaná čísla budou k zakoupení pouze výjimečně po vydání dalšího čísla v řadě, zbude-li mi z rezervy pro doposílky a nové předplatitelky. 

Kód Kód: TASKY 2021 / PREDPLATNE NA CELY ROK / CESKA POSTA TASKY 2021 / PREDPLATNE NA CELY ROK / ZASILKOVNA TASKY 2021 / PREDPLATNE NA CELY ROK ZASILKOVNA SLOVENSKO TASKY 2021 / PREDPLATNE NA CELY ROK KURYR SLOVENSKO A NEMECKO Zvolte variantu
Kategorie: ČASOPISY PEPITTA, PŘEDPLATNÉ