PEPITTA FOLK ART LÉTO (červenec) 2020

Trošku piplavější šití než v běžných Pepittách, ale RELAXAČNÍ :-) Opravdu ano! 

Užijte si všech 10 projektů letního vydání Pepitty FOLK ART. 

290 Kč / ks

Od prasátka po autobus krásné šití. Vřele doporučuji: 

- PRASÁTKO PRO ŠTĚSTÍ --- nejméně na vánočním stromečku nemůže chybět :-)) Dobře se šije a je to vtipný dárek, na který upotřebíte pár zbytků látek a trošku dutého vlákna. K práci hezký film a není co řešit

- Určitě zkuste jednoduchý KALEIDOSKOP - budete nadšené, jak hravé umí být kousky látek a určitě se budete těšit na další podzimní vydání Pepitty FOLK ART, kde na první vlaštovku navážeme dalším kaleidoskopem. 

- "FUSAK NA MÍSU" na těsto, přes koláče apod. Zkrátka huš mouchám s patchworkovou hvězdou. Projekt jako dělaný do Vašich milovaných domácností. 

- Další fusáček je na OVLADAČ - geniání postup, na který navazuje ještě i "fusáček" na knížku (lepší než obaly! přísahám; zvlášť, když je se super ovčí kapsičkou :-))

- AUTOBUS --- a jestli chcete stejně nádherný kanafas (modrý proužek), zaběhněte na webové stránky https://www.na-chalupu.cz/  .... tradiční látka a tak moc se hodí k moderním vzorům. Nemohla jsem odolat a bus je barevně hodně rozverný :-)) 

Všechno se šije dobře, slibuji. Na nic neupotřebíte hory doly látek, tj. začít šít lze vždy, když je chuť. Užijte si každičkou vteřinku šití i mnoho hodin u šuplíku se zbytky látek. protože tam jako na potvoru "vykysneme" všechny nejdéle. 

 

 

 

Kód Kód: FOLK ART LETO 2020
Kategorie: ČASOPISY PEPITTA, PŘEDPLATNÉ