PEPITTA JARO 2019

PEPITTA JARO 2019 - SOUBOR 10 PODROBNÝCH FOTO NÁVODŮ PRO PŘÍZNIVCE HOBBY ŠITÉ TVORBY

 

310 Kč / ks

V roce 2019 DRUHÉ vydání DESETI foto návodů pro hobby tvůrce, kterým je příjemné mít změřeno, popsáno a to vše v krásně vytištěné formě, za kterou je schované jedno veliké a upřímné DÍKY. Díky za práci, kterou je složité zvládnout a současně krásné prožívat. 

NŮŽKY

Tentokrát jsem na Vás myslela s ...

... s květovanou taškou ELFRYD, kterou lze nosit přes rameno i křížem přes tělo, a která se šije tak rychle, jak jenom rychle lze tašku vůbec ušít. Doporučuji i pro zajímavé koženky (včetně silnějších), kůži, kočárkovinu aj. Jednoduchý návod ponechal prostor pro VNITŘNÍ KAPSÁŘ, který všijete rády i do mnoha jiných tašek. 

... s RÝMOVNÍKEM, který je na hony vzdálený masivním obalům na krabičky s kapesníky; COOL bude ze lnu nebo pevnějšího plátna (včetně kepru apod.)

... s elegantním pouzdrem, které se zase vymyká běžné hobby tvorbě; KRISTÝNKA je trošku zapeklitější šití vhodné pro pečlivé švadlenky, ale dvě až tři hodinky práce přinesou krááásné ovoce

... s ČAPKOU pro kluky i holky, pány i dámy, pro hravé i elegantní látky

... s VELIKONOČNÍMI ZAJÍČKY na záda i do ručičky: DĚTSKÉ BATŮŽKY VE DVOU VELIKOSTECH, AŤ MAJÍ PŘEDŠKOLÁCI I MENŠÍ ŠPUNTI + malé zaječí pytlíčky na drobnou koledu nejenom pro děti

... s taškou s bambusovými uchy, která rozhodně není beztvarý hadr našitý na kruhy; ALMARÍNKA je vyztužená, přizdobená jednoduchou broží a s vnitřní kapsičkou na zip. 

... s LASKONKAMI na tužky, nebo kosmetiku, nebo šicí potřeby; zdánlivě otravné šití chytlo za srdce i mě a vznikla hned 3 pouzdra naráz (dokonce čtyři - dvě zelená :-))

... s KARIS ORGANIZÉREM, který nemusí mít nutně karis vazbu, protože do vnitřní zadní kapsy lze vložit i běžný blok A6; jednoduché šití, skvělý dárek

... s RÁMEČKOVÝM L POUZDREM jsem myslela hlavně na zkušené švadlenky, kterým neuteče žádná složitější meta, ale v úvodu je proslov k začátečnicím, jak to vykulišit, aby mordýřině utekly

 

UŽIJTE SI ŠITÍ, JEHOŽ JSTE OD PRVNÍ SKICY PO POSLEDNÍ PÍSMENKO SOUČÁSTÍ! 

Přeji krásné jaro k Vám domů

Ivana

PEPITTA blog_1

Dnes mě při balení časopisů napadlo, že se jeho tištěná forma s internetovými prezentacemi nedá srovnat. Vůně, velký formát, přehledné návody, ale po letech konečně i kartónové obálky. Proč to říkám? Za veškerým posunem jste právě Vy. Předplatitelky, pravidelné, občasné i nové čtenářky. Kéž je nás brzy více, ať lze vydávat tištěný časopis i v příštím roce. Tímto děkuji všem, které svou tvorbou Pepittu propagujete. Zvláštní poděkování letí do CHOTĚBOŘE, kde mám největší hustotu čtenářek na jedno město! :-)) DĚKUJI VÁM VŠEM! 

Kód Kód: PEPITTA JARO 19
Kategorie: ČASOPISY PEPITTA, PŘEDPLATNÉ