PEPITTA PODZIM 2018

PEPITTA PODZIM 2018 - soubor 10 projektů s podrobnými postupy; hobby šitá tvorba 

 

310 Kč / ks

Co napsat do popisu položky, když jste srdcař? Že za všemi 10 projekty je kus života, bytostná potřeba potěšit čtenářky, osobní nutnost přeskočit minulou metu, radost i vztek, přehršel energie i vyčerpání? Nakonec jste stejně jenom a jenom "produkt", který potřebuje popis. A přesně to mi nejde, tak aspoň ve zkratce a na fotografiích kousek mého života otisknutý do voňavých stránek časopisu, který se vrátil k velkému formátu (23,5 x 30 cm), má krásnou lesklou obálku, střihovou přílohu bez překrývajících se střihů a modelku, která se před rokem znovu narodila. Právě ona mě naučila, že každý den je příliš vzácný na to, abychom jenom pracovali, jenom přežívali, jenom ... I za Pepittou není jenom "jenom". 

V Pepittě najdete:

1) Praktickou HIP KAPSIČKU - postupně se rozšiřující pásek s kapsou ušitou šikovným postupem, který se v časopisu opakuje ještě jednou

2) HVĚZDIČKOVÝ QUILT - relativně rychle ušitý quilt, který si díky "skládačce" na konci časopisu mohou vyzkoušet aspoň z papíru i čtenářky, které patchworku neholdují

3) ŠITÍČKO na titulní straně - látková knížečka s polštářkem na špendlíky a přihrádkami na nůžky, páráček a nit. Milé šití pro radost. 

4) ORGANIZÉR TONÍČEK - šikovně poskládaný organizér s vtipně řešenými kapsami na karty i na peníze

5) BATŮŽEK EDOUŠEK - městský prostorný batůžek s pohodlnými popruhy 

6) MEDVĚDÍ ZÁLOŽKA - drobný dárek na památku

7) LÁTKOVÉ PYTLÍČKY - jednoduché šití, šikovný postup, 3 velikosti (doporučuji i jako adventní kalendář)

8) ZIMNÍ ŠÁTEK - hezký a praktický módní doplněk; šití na jeden večer

9)  Taška ARNOŠTKA - křížem přes tělo, do ruky nebo na rameno; rychlý postup, hezký tvar, příjemná velikost 

10) OKULÁROVNÍK - pouzdro na brýle (šité stejně šikovným postupem jako HIP KAPSIČKA - nečeká vás náročné obšívání vstupu do pouzdra, kdy vytočit růžky není legrace)

 

Více zase příště - od ledna ve ČTVRTLETNÍKU 

Mějte krásné dny a děkuji Vám za Pepittu

Ivana

 

Kód Kód: PODZIM 2018
Kategorie: ČASOPISY PEPITTA, PŘEDPLATNÉ