PŘEDPLATNÉ PEPITTY na rok 2019 / ČTVRTLETNÍK

ČASOPIS PEPITTA PŘEDPLATNÉ ČTVRTLETNÍKU
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma

PŘEDPLATNÉ časopisu Pepitta na období leden - prosinec 2019. Časopis vychází 4x za rok: v lednu, v dubnu, v červenci a v říjnu 2019.

PŘEDPL PEPITTA 

 

ZVOLTE ZEMI DORUČENÍ
1 160 Kč / ks 1 440 Kč / ks od 1 160 Kč / ks

PŘEDPLATNÉ časopisu PEPITTA na období leden až prosinec 2019: 4 čísla / rok; časopisy vychází v měsících LEDEN, DUBEN, ČERVENEC a ŘÍJEN, vždy 2. pondělí daného měsíce

Časopisy jsou rozesílány prostřednictvím ČESKÉ POŠTY, doporučeně. Do zahraničí prostřednictvím ZÁSILKOVNY - její kurýrní služby (doručení na adresu čtenářky; přejete-li si doručení na pobočku, napište mi do poznámky v objednávce, kterou vybrat). 

Cena časopisu v rámci předplatného: 290 Kč pro zásilky doručované v ČR (běžná cena 310 Kč / 12,10 EUR PLUS POŠTOVNÉ)

 

Všechna 4 vydání časopisu jsou koncipována jako MIX 10 PROJEKTŮ: kabelky a tašky, pouzdra, organizéry a neceséry, patchworková tvorba (obvykle 2 projekty), bytové dekorace a hračky, módní doplňky. 

 

Osobní poznámka "pod čarou": Děkuji Vám všem, které jste mou zašitou šicí dílnu během léta objevily. Plánovala jsem vrátit se k práci jenom do té míry, abych stíhala - jak práci, tak život. Tomu odpovídá i má nulová reklamní kampaň, absence newsletterů apod. Absolutně jsem nečekala, že budu mít tolik čtenářek. Přiznám se, že za každou objednávku děkuji Vám i kamsi nahoru, protože si uvědomuji, že práci ke svému životu potřebuji a že ji mám právě díky Vám a "těm nahoře". DĚKUJI VÁM.

 

 

 

Kód Kód: PREDPLATNE 2019 CR PREDPLATNE 2019 ZAHRANICI Zvolte variantu
Kategorie: ČASOPIS PEPITTA, PŘEDPLATNÉ