PŘEDPLATNÉ PEPITTY na rok 2019 / ČTVRTLETNÍK

ČASOPIS PEPITTA PŘEDPLATNÉ ČTVRTLETNÍKU
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma

PŘEDPLATNÉ časopisu Pepitta na období duben - prosinec 2019. Časopis vychází 4x za rok: v lednu, v dubnu, v červenci a v říjnu 2019. Vaše předplatné začíná až jarním číslem, tj. zahrnuje DUBEN, ČERVENEC, ŘÍJEN (jaro, léto, podzim), neuvedete-li jiné přání. 

PŘEDPL PEPITTA 

 

ZVOLTE ZEMI DORUČENÍ
870 Kč / ks 1 080 Kč / ks od 870 Kč / ks

PŘEDPLATNÉ časopisu PEPITTA na období duben až prosinec 2019: časopisy vychází v měsících DUBEN, ČERVENEC a ŘÍJEN, vždy 2. pondělí daného měsíce

Časopisy jsou rozesílány prostřednictvím ČESKÉ POŠTY, doporučeně. Do zahraničí prostřednictvím ZÁSILKOVNY - její kurýrní služby (doručení na adresu čtenářky; přejete-li si doručení na pobočku, napište mi do poznámky v objednávce, kterou vybrat). 

Cena časopisu v rámci předplatného: 290 Kč VČETNĚ DOPORUČENÉHO ZASLÁNÍ na adresu v ČR (běžná cena 310 Kč / 12,10 EUR PLUS POŠTOVNÉ)

 

Všechna vydání časopisu jsou koncipována jako MIX 10 PROJEKTŮ: kabelky a tašky, pouzdra, organizéry a neceséry, výjimečně patchworková tvorba (1 - 2 snadnější projekty), bytové dekorace a hračky, módní doplňky. 

 

Osobní poznámka "pod čarou": Děkuji Vám všem, které jste mou zašitou šicí dílnu během léta objevily. Plánovala jsem vrátit se k práci jenom do té míry, abych stíhala - jak práci, tak život. Tomu odpovídá i má nulová reklamní kampaň, absence newsletterů apod. Absolutně jsem nečekala, že budu mít tolik čtenářek. Přiznám se, že za každou objednávku děkuji Vám i kamsi nahoru, protože si uvědomuji, že práci ke svému životu potřebuji a že ji mám právě díky Vám a "těm nahoře". DĚKUJI VÁM.

 

 

 

Kód Kód: PREDPLATNE OD JARA 2019 CR PREDPLATNE OD JARA 2019 ZAHRANICI Zvolte variantu
Kategorie: ČASOPISY PEPITTA A PEPITTA FOLK ART, PŘEDPLATNÁ