ČASOPISY PEPITTA, PŘEDPLATNÉ , Strana 2

 PEPITTA ČASOPISY

POSLEDNÍ VYDANÁ ČÍSLA: 

Pepitta FOLK ART ČERVENEC (s prasátkem na titulní straně / POSLEDNÍ VÝTISKY NA ESHOPU) a PEPITTA ŘÍJEN 2020 (správně to mělo být září; na titulní straně je pouzdro z výrazné "tapetové látky" od Morrise).

VŠECHNA "NEVYLISTOVANÁ ČÍSLA" JSOU VYPRODANÁ


V LISTOPADU VYCHÁZÍ: vánočně laděný FOLK ART i PEPITTA


 

PEPITTU FOLK ART najdete v mé dílně do ledna 2021, kdy vyjde její poslední číslo. 

Běžná Pepitta poběží od ledna 2021 zase jen v rytmu ČTVRTLETNÍKU. Už uzavřená předplatná na rok 2021 se AUTOMATICKY "PŘELIJÍ DO RYTMU ČTVRTLETNÍKU", mnohá dokonce I DO ROKU 2022 (některé máte akční dvouletá předplatná do konce roku 2021, tj. díky změně rytmu platí Vaše předplatné do jara 2022; nesouhlasíte-li se změnou, napište mi - vyplatím Vám 2 čísla, která předplatné na rok 2021 přesahují). ČTVRTLETNÍK vyjde v roce 2021 v měsících ÚNOR, KVĚTEN, SRPEN a LISTOPAD. Vyvarujeme se tak problematickým rozesílkám v době dovolených a svátků. V roce 2022 vyjde už jenom ÚNOR A KVĚTEN. Tím pravidelné vydávání časopisů skončí a nahradí je "tu a tam" Pepitty. Nezadržitelně stárnu, bohužel. :-)) Určitě tedy časopisy ponechám, ale v nahodilé frekvenci, ať můžu občas třeba i zamarodit a vyzkoušet i jiné lidské trampoty, které mezi pevně danými termíny nestíhám. :-))


ČASOPISY ODESÍLÁM DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ OD PŘIPSÁNÍ PLATBY NA ÚČET (V PŘÍPADĚ DOBÍRKY OD PŘIJETÍ OBJEDNÁVKY). Někdy stíhám běhat na poštu expres, ale letos vychází časopisy dva, tj. i ostatní práce je více a na poštu tak denně nechodím. Děkuji za pochopení.