VÁNOČNÍ SAMOLEPKY

12 KULATÝCH SAMOLEPEK (průměr 6 cm; PŘEDSEKANÉ TVARY, TJ. JENOM STRHNOUT A NALEPIT) + 6 malých tématických obrázků v meziprostoru mezi kulatými samolepkami (OBRÁZKY JE NUTNÉ VYSTŘIHNOUT A PŘED NALEPENÍM STRHNOUT ZADNÍ STRANU SAMOLEPKOVÉHO PAPÍRU; ptáček, srdíčko, kytička, lucernička, perníkové srdce, konvička)

PRO OBJEDNÁVKY DO 20.10. ....... PŘEDPLATITELKY PROSÍM ODEČÍST OD PLATBY POŠTOVNÉ - PŘIDÁM SAMOLEPKY K ŘÍJNOVÉ PEPITTĚ, KTEROU ROZESÍLÁM 23. až 25.10. (dle tiskárny, která mění technologie a trošku nám tím rozbourala datum rozesílky).

Samolepky zůstanou v nabídce do 17.11. , tj. plánujete-li zakoupit další vydání Pepitty, nakupte až s časopisem, ať nekomplikujeme odečítání poštovného apod. Jak je někde zmatek, je to cesta do pekel (mých :-))). DĚKUJI VÁM. 

NA SAMOLEPKY NELZE UPLATNIT SLEVOVÉ KUPÓNY

 

45 Kč / ks

V září jsem nachystala čtenářkám PEPITTY FOLK ART dárek -- vánoční samolepky. Na základě mnoha dotazů o dokoupení samolepek jsem trošku vylepšila tisk a hlavně formát. VELKÉ KULATÉ SAMOLEPKY už jenom strhnete a rovnou lepíte. 

NA JEDNOM ARCHU (12 SAMOLEPEK) JE 6 MOTIVŮ (prvních 6 nahoře se dole opakuje). Na samolepky lze psát propiskou apod., budete-li chtít připsat jméno. Samolepky jsou DEKORATIVNÍ, tj. určitě jimi nestáhnete balící papír tak, aby samolepka vydržela pnutí papíru. Na to stále ještě vedou průhledné kancelářské pásky, pokud zrovna trefíte lepší než já. Minulý rok jsem koupila takový šmejd, že kéž by bývaly byly tyto moje samolepky. :-))


 

 

Kód Kód: VANOCNI SAMOLEPKY BAREVNE
Kategorie: ČASOPIS PEPITTA, PŘEDPLATNÉ PEPITTY