ČASOPISY PEPITTA

ČASOPIS PEPITTA eshop časopisu předplatné 


Po půlroční pauze vynucené absolutním zhroucením naskakuji do pracovního tempa už pouze "na částečný úvazek" a tak trošku na rozloučenou bez zhroucení. Do sbírky mnoha desítek časopisů Marina, Marina Quilt, Bellet Fabrics, Pepitta a Pepitta Folk Art už přispěji pouze 3 časopisy Pepitta vydanými v tomto školním roce, když Bůh i vlastní síly dají, ještě i folk artovým speciálem na konci června. 

Časopisy vychází v měsících ŘÍJEN, LEDEN, DUBEN v časovém okénku NEJLÉPE mezi 20. a 25. dnem daného měsíce (někdy se mi zpozdí tiskárna, zásadně do termínů promlouvaly lockdowny aj.). Přesný termín rozesílky avizuji s drobným předstihem zde na úvodní straně e-shopu. V den rozesílky nebo následujícího rána (občas zavážím obálky na depo ještě i pozdě večer a věřte, že toho mívám plné kecky :-)) zasílám info mail s avizem o obálce na cestě. 

 

Těším se na Vás na stránkách Pepitty!

Ivana


 

VÁNOČNÍ PEPITTU mám až na pár kousků, které držím pro nové předplatitelky, aby vyšlo předplatné na všechna 3 poslední čísla, vyprodanou. Položka předplatného zní prozatím stále ještě na všechna 3 čísla, tj. včetně právě jinak vyprodaného vánočního vydání. 

PŘEDPLATNÉ PEPITTY
ZDARMAZDARMA
PŘEDPLATNÉ PEPITTY NA ŠKOLNÍ ROK 2021/22
1 020 Kč
 
Detail
1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení