PŘEDPLATNÉ PEPITTY NA ŠKOLNÍ ROK 2021/22

PŘEDPLATNÉ PEPITTY
ZDARMAZDARMA

Předplatné na všechna 3 vydání Pepitty školního roku 2021/22. Časopisy vychází v měsících ŘÍJEN, LEDEN A DUBEN, vždy mezi 20. až 25. dnem daného měsíce (případné další posuny avizuji s omluvou na Váš e-mail, jinak je přesné datum rozesílky uvedeno s drobným předstihem dle možností tiskárny na úvodní straně e-shopu; po odeslání časopisu rozesílám info mail). 

ČASOPIS ROZESÍLÁM (zvolíte v nákupním košíku): 

- ČESKOU POŠTOU JAKO DOPORUČENÉ PSANÍ na adresu pouze v ČR

- ZÁSILKOVNOU NA POBOČKU nebo BOX na adresu v ČR nebo na SLOVENSKU 

Jiné způsoby dopravy (do Německa, na Slovensko na adresu, tj. ne na pobočku apod.) lze sjednat přes e-mail. Napište si, jaká cesta Vám vyhovuje. Určitě se vynasnažím vyhovět Vašemu přání. Mám jedinou prosbu - nenuťte mě posílat zásilky obyčejně, tj. bez možnosti jejího dohledání. 


CENA PŘEDPLATNÉHO je PRO ČR I SLOVENSKO s doručením na pobočku Zásilkovny stejná. Potěšíte mě, když zaběhnete během roku aspoň na malý kurz, který mi rozdíl v ceně poštovného určitě vynahradí a Vás zase potěší milé šití navíc. Děkuji Vám. 

1 020 Kč / ks

3krát v roce 10 projektů na voňavém papíru v lesklé obálce ve formátu, který jen hodně rázné paní doručovatelky narvou do schránky (ba jim to stěžuji pevnými lepenkovými obálkami :-)). Tištěná radost, kterou žádné PDF, kopie, ba ani kurzy, věřte mi, nevynahradí. A kdo říká, že ano, dávno své výtisky prodal na bazaru za původní či vyšší cenu, čímž se také ne každý časopis může chlubit. :-))) Zkrátka láska, se kterou roky trpím bolestí do morků kostí, protože tým o jednom člověku a časopis za deset není pro duši blahodárná kombinace, a současně láska, bez které je život tak nechutná pohoda, že se to nedá žít. :-)) 

Těším se na kompromis mezi životem i prací, nejvíc však na Vás.

KRÁSNÉ BABÍ LÉTO A V ŘÍJNU MEZI ŘÁDKY! 

S poděkováním Ivana

ivana.havelkova@gmail.com

Kód Kód: PREDPLATNE 2020/21 RIJEN- LEDEN- DUBEN
Kategorie: ČASOPISY PEPITTA

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení