Nejrychleji ke mně do dílny: ivana.havelkova@gmail.com 

ON-LINE KLUBY A KURZY Pepitta a Wabel

Od roku 2010 cesta, která se neustále vyvíjí, často mění atd., protože projekt vyvázaný na jediný manželský pár žije nejenom jeho pracovním nasazením, ale i jeho životními trampotami, včetně těch nejnáročnějších. Přesto i po těch letech věřím v osobní projekty a nasazení lidí za nimi. Na malé kavárny, školičky, dílny, Pepitty. :-) 

ŠKOLNÍ ROK 2023/24 v Pepitta dílně: 

Z ČASOPISŮ dobíhá elektronická Pepitta roku 2023, jejíž tečkou je tištěný sborník zasílaný předplatitelkám v prosinci. Na rok 2024 chystám už pouze ČTVRTLETNÍK koncipovaný jak 4 luxusní tisky (malé knihy) zasílané doporučeně na Vaši adresu nebo pobočku zásilkovny. Cílem jsou malebné lepené knihy s tím nejlepším, co lze vždy za 1/4 roku nachystat. 

Z KURZŮ: K zakoupení už pouze PEPITTAKLUB na školní rok 2023/24 (viz nabídka níže), kde šijeme i žijeme pospolu. :-) Podobná komunita pak postupně vzniká i mimo šití na téma kartonáže na www.wabelklub.cz, ať nezahlcujeme šicí web lepením. 

Ani letos tak neslibuji polepšení se ohledně PDF návodů. Stále vedou mé trasy jinými cestami než je obvyklé a stále je jejich směrovkou nejenom potěšit, ale i udržet komunitu velmi hodných "bab", jak jim soukromě a s láskou říkám. A čím je svět divočejší, tím více vnímám potřebu vzájemné sounáležitosti (mávám Milušce kamsi do jiných dimenzí a světů, která už před lety definovala klubové zázemí svým přáním a větou: "Víš, Ivanko, já musím někam patřit."). 


ČASOPISŮM už netisknu od roku 2022 nadnáklad, tj. lze zakoupit výhradně předplatné. Po vydání časopisu některé návody převedu na PDF, ale zaplatíte zbytečně za 1 až 2 návody stejnou částku jako za tištěný časopis s 10 návody (navíc se vždy snažím skrze návody i zlepšovat naše šicí dovednosti a znalosti, tj. bez časopisové školy se mnohému učíte déle nebo nenaučíte nikdy). Zvažte proto časopisové předplatné včas - na celý rok do Tří králů. Pak už lze objednat předplatné na tři další vydání, ne všechna 4. Uvážíte-li cenu kopečkové zmrzliny (pořád jsem se s tím ještě nesrovnala :-))), je časopis určitě lepší investice. :-) Těším se na Vás mezi řádky. Moc. Speciální díky mému muži, který "rozchodil" po roce celkem statečně mrtvici a já díky tomu mohu pokračovat v činnosti, která je z hlediska čísel nesmyslná, ale drží komunitu, která je jedinečná, letitá, na své duši krásná a mile se s ní a v ní žije. 


PDF NÁVODY Z ARCHIVU ČASOPISŮ I KURZŮ 

PDF roky nestíhám, ač vznikají v nemalém počtu vzorně pro kluby i časopisy. Přednost ale mají právě kluby a časopisy, tak až těch bude jednou ubývat, přibudou PDFka. Do té doby tu a tam něco málo: 


PRO SVĚTLUŠKOVÝ KURZ nabídka stínítek: