ŠITÁ TVORBA PRO ODVÁŽNÉ ZAČÁTEČNICE I LETITÉ HOBBY ŠVADLENKY

ON-LINE KURZY A ČASOPISY PEPITTA

Kabelky, tašky, pouzdra, organizéry, hračky, patchwork, aplikace a další šití pro Vaše šikovné ruce

POSLEDNÍ TIŠTĚNÁ FOLK ARTOVÁ PEPITTA zima 2023 vyjde, resp. rozesílám na konci ledna: čtvrtek nebo pátek 26. nebo 27.1. Upřesním zde na stránkách. PLATÍ PÁTEK 27.1., že už vím z tiskárny. Těším se na Vás mezi řádky. 

PRVNÍ E-PEPITTA roku 2023 dorazí na Vaše e-maily ve STŘEDU 15.2. večer. Odklepnu rozesílku v 18 hodin a budu sloužit na mailu až do půlnoci, ať vyřizuji urgence obratem. Další dny taktéž tak. Těším se na Vás mezi řádky a děkuji za předplatné na rok 2023, které se nám sice mění, ale jednoznačně k lepšímu, protože kniha k Vánocům 2023 jako sborník všech Pepitt toho roku má zcela jistě větší kouzlo než časopisy. Navíc máte veškerý obsah k otevření na tabletu, střihy k opakovanému vytištění, některé složité pasáže přes proklik na videu atd. Získáte změnou jedině víc. Kéž je tomu tak ve všech oblastech Vašich životů, které se nám v průběhu posledních dnech rapidně změnily. Všem šťastný rok 2023!

DALŠÍ E-PEPITTY si zapište do diářů na: pátek 14.4., čtvrtek 15.6., úterý 15.8., pátek 13.10., pátek 15.10. (+ v pondělí 18.12. rozesílám sborník/knihu Pepitt roku 2023 na Vaše adresy). Případné změny avizuji zde na e-shopu, ale mám "život o tisk snadnější", tak mě může zastavit opravdu jedině osobní tragédie (a na tomto poli už mě toho mnoho neskolí :-)).


PŘEDPLATNÉ, SPECIÁLY A KNIHY, ON-LINE KURZY

V roce 2023 si nemůžete nechat ujít: 

ELEKTRONICKÉ (PDF) PEPITTY jako dvouměsíčník na Váš e-mail, kdy ale nepřijdete ani o tištěnou voňavou krásu, naopak - namísto tištěných časopisů najdete pod stromečkem v prosinci 2023 KNIHU jako soubor všech elektronických Pepitt roku (samostatně neprodejné; tisk pouze pro předplatitelky). 

A utéct si nenechejte ani on-line kurzy v naší nové kurzovně na www.pepittakurzy.cz, která se otevírá vždy pro konkrétní zakoupený kurz. V kurzech roku 2023 udělám malou změnu a začnu čtvrtletním FOLK ARTOVÝM kurzem, protože právě tento typ šití nám teď v repertoáru našeho šití chybí a hodí se pro dlouhé zimní večery nejvíce. PDF NÁVODY Z ARCHIVU ČASOPISŮ I KURZŮ 

Oproti plánu ani letos nezaměřím svou pozornost na PDF návody, že mi zůstává "na hrbu" časopisová tvorba. Aspoň tedy tu a tam, kolik čas dovolí: