ŠITÁ TVORBA PRO ODVÁŽNÉ ZAČÁTEČNICE I LETITÉ HOBBY ŠVADLENKY

PDF NÁVODY, ČASOPISY A KURZY PEPITTA

Kabelky, tašky, pouzdra, organizéry, hračky, patchwork, aplikace a další šití pro Vaše šikovné ruce

MOC PROSÍM, ČTĚTE DŮLEŽITÉ INFO NA ÚVODNÍ STRANĚ E-SHOPU. Z důvodů tam sepsaných mohu ponechat knihu archivu ještě chvíli v nabídce, že mě čeká do tisku ještě pár dnů, tak kdybyste měly o knihu zájem, objednávka určitě platí, dokud lze zakoupit položku. 

Ze stejných důvodů jsem veškeré své aktivity i kurzy omezila na minimum. V současné době probíhá pouze kurz tašek škol. roku 2022/23, do kterého jste srdečně zvány. Plánovaný kurz šití panenky prozatím nevypíšu (ale počítám s ním na konec listopadu). 

V dané situaci nutně musím nastoupit do práce, resp. nemůžeme si dovolit o přijít o práci mého muže, tak nastoupím s ním :-)), což výrazně omezí moje šicí aktivity.  Z časových i finančních důvodů tak uzavřu www.pepittaklub.cz stránky k poslednímu prosinci 2022 a naopak zvažuji zachovat časopisy Pepitta aspoň jako speciály, abych se své práci mohla věnovat "po nocích" dál a neopustila ji zcela. Definitivní rozhodnutí přinese až konec října, jak zvládneme ubojovat a dobojovat knížku, přivyknout zcela jinému životnímu režimu i možnostem. Děkuji všem za pochopení i přízeň a těším se, že se neztratíme "z dohledu", i když dělám zase takové kotrmelce. Děs běs, já vím. :-) Těším se na Vás. Zatím krásný pestrobarevný podzim a všem hlavně pevné zdraví. Buďte na sebe opatrné.