PRO MAJITELKY KNIHY ARCHIVU PEPITTY (sborník 210 návodů a USB bonusů z let 2018-2022)

NAHRAJTE SI NA SVÉ USB ještě ...

Nejméně v USB složce knihy č.97 chybí střih a možná objevíme časem další neduhy, tak ať Vás mohu odkázat centrálně právě sem, pokud mám pocit, že je to centrální chyba, ne "zkrat" právě na Vašem USB. 

KE STAŽENÍ: 


NA USB složka KE KNIZE, projekt číslo 97. Tam sice manžel střihy kopíroval, ale jak mu stále ještě po mrtvici nefungují "kopírovací prsty" levé ruky, už asi soubory nedonesl až na místo a na USB chybí. Stáhněte si tedy STŘIHY k podzimním dekoracím, pak zadejte CTRL A PÍSMENKO "J", aby Vám počítač ZOBRAZIL VE SLOŽCE, kam soubor nahrál. Až právě to prozradí, přetáhněte soubor na USB. USB máte velmi kvalitní, ale i tak doporučuji udělat kopii nebo přehrát soubory na záložní disk apod. Přímo do PC tak nedělejte. Je to hodně dat a zbytečně si zahltíte a tím i zpomalíte počítač. 

Knihám rozesílaným dodatečně (dokupované apod.) už jsem soubor na USB doplnila. Objevíte-li nějakou další chybu, napište. Jsou to jenom USBčka a ještě se těch dat na ně nahrávalo opravdu mnoho, tak se může chyba vyskytnout. Jsem k ruce a pošlu chybné soubory na mail. Chyby očividně hromadné zařadím zase sem.