ON-LINE VIDEO KURZY ŠITÍ

KURZY ŠITÍ Ivana Havelková

Pozn.: Čtenářky, které mají a chtějí využít "ANDĚLSKÉ KUPÓNY" (rozeslané za finanční pomoc v době onkologické léčby mé dcery) prosím, aby přečetly následující instrukce. 

Každý kupón (číslo) lze uplatnit v nákupním košíku zadáním jednoho z pěti čísel kupónu do okénka VLOŽIT SLEVOVÝ KUPÓN. Hodnota kupónu 320 Kč se odečte od celkové hodnoty kurzu/kurzů, které kupujete. Na jeden nákup lze uplatnit jeden kupón, tj. rozdělte si případně objednávky tak, abyste mohly využít více kupónů. Je-li kurz dražší než hodnota kupónu, zůstává Vám k úhradě zbylá částka, na kterou obdržíte i podklady k platbě. Je-li kurz levnější a uplatníte-li kupón, vyčerpáte jeho hodnotu bez nároku na vrácení zbylé částky (i proto je hodnota kupónů vyšší). 

Další kupón/y můžete využít na nákup kurzů zase v průběhu roku (kupóny jsou platné do konec prosince 2019). Prozatím vypisuji pouze dlouhodobé kurzy na období školního roku. 

A NA ZÁVĚR JEDNA SPECIALITA ESHOPU :-) ..... MOC PROSÍM "ANDĚLKY ZE ZAHRANIČÍ", ABY SI VPRAVO NAHOŘE VYMĚNILY MĚNU NA ČESKÉ KORUNY, PROTOŽE ESHOP VYGENEROVAL KUPÓNY V KORUNÁCH ČESKÝCH A ODMÍTÁ JE UPLATNIT NA OBJEDNÁVKY V EUR. Pro nákupy bez kupónů je objednávka bez komplikací. 

 

PEPITTA blog_1

 

SAMPLER QUILT klub
ZdarmaZdarma
520 Kč
 
Detail
3 položek celkem