ON-LINE KURZY / nepíšu-li s vykříčníky jinak, pak určitě KURZY ŠITÍ

Ve školním roce 2021/22 pomalu opouštím časopisy a i on-line kurzy měním do podoby, která nabízí mně i kurzistkám více radosti i skvěle odvedené práce. První vlaštovkou na nové cestě je BLOGKLUB 2021/22 na www.pepittablog.cz, ve kterém téměř každý týden zveřejňuji vzorně sepsaný PDF návod, někdy včetně video výkladu. 

Od ledna se dočká nového kabátku a stejně pohodlného technického zázemí i šití hraček a nešicí kurzy, nakonec od února i patchworkové tvoření. 

Velké změny vždy nesou nelibost a loučení se. Bylo tomu tak vždy a i tomu zůstane. Jsem si toho vědoma. I proto bych ráda poděkovala za všechny Vaše stopy v mém životě, které formovaly především mě jako člověka. Nakonec jsem přes naprosto šílené pracovní vyčerpání, k němuž mě dovedla snaha vyhovět za všech okolností všem programem, cenou, ale i upozaděním sebe, došla zpět do bodu, který mě kdysi k šití dovedl - k radosti z šití. Které Vás mám v BlogKLUBU, změnu zajisté cítíte. Kéž je i pro Vás přínosem a šijete i nadále lépe a lépe. Tento cíl práce setrval a těším se, že všechny změny povedou především k jeho plnému naplnění.

MNOHO KRÁSNÝCH CHVIL U ŠICÍCH STROJŮ VŠEM, KTERÉ JSTE PŘÍTOMNOSTÍ PEPITTY, MINULOSTÍ MARINY I PEPITTY, BUDOUCNOSTÍ DÍLNY, VE KTERÉ SE ŠIJE, FOTÍ A NATÁČÍ NÁVODY A KURZY PRO VÁS. 

S láskou k práci, jejíž jste lidsky krásnou součástí, Ivana


 

VŠEM HRAVÝM DUŠÍM VYHLÍŽEJÍCÍM KURZ NA SRNEČKU BARBORKU - mám díky prodělané chřipce malé zpoždění s došíváním Barunky na prezentaci kurzu, tak dám kurz do nabídky až 3.12. TĚŠÍME SE NA VÁS SE SLEČNOU BARBORKOU (www.petite-pepitta.cz)

 

ESHOP ONLINE KURZ PEPITTY SRNEČKA BARBORKA
ZDARMAZDARMA
Srnečka BARBORKA S GARDEROBOU
1 640 Kč
 
Detail
BLOGKLUB 202122
ZDARMAZDARMA
BLOGKLUB 2021/22
1 450 Kč
 
Detail
2 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení