PDF NÁVODY, ON-LINE KURZY NEJENOM ŠITÍ

 

S ohledem na práci na dvou časopisech, které vychází teď v červenci naráz, a knize tašek, která jde do tisku v první dekádě srpna, chystám další kurzy až na polovinu srpna a dál: v srpnu SUKNĚ (zavinovací a do gumy) a pro piplavé duše od srpna do začátku října ŠITÉ KULATÉ A OVÁLNÉ KRABICE S APLIKACÍ (vlněnou nebo látkovou, jak budete chtít). Od srpna poběží zase i BABSKÉ PÁTKY. 

Na celý školní rok chystám jeden velký kurz - ZAJEČÍ PÁREČEK S OBLEČKY (do Vánoc stihneme aspoň jednoho zajíce a nějaké oblečky k němu, ať máte pro děti pod stromeček a pak už jim každý měsíc ušijete další a další oblečky navíc, plus kamaráda nebo kamarádku do party). 

Zhruba od října se objeví zase i drobné kurzy v sekci kůže, které navíc nově odučím vždy tak, abyste mohly šít i z jiných materiálů. 

Než odsloužím celkem 40 návodů pro časopisy a knihu, máte šicí prázdniny. :-)) UŽIJTE SI KAŽDIČKÝ DEN. HLAVNĚ, AŤ JSTE VŠECHNY ZDRAVÉ! Opatrujte se. 

Ivana

 

MNOHÉ MÁTE KUPÓNKY ZA NEDOUČENÉ KURZY ROKU 2019 APOD. -- VYŠTRACHAT JE A ZADAT V KOŠÍČKU (kód zadávejte bez mezer), AŤ MÁTE KURZY ZA NULU. Určitě mi ale i tak objednávku odešlete, ať vím, že na Vás mám čekat, resp. zařídit vstup do on-line klubu. 

 


POMALIČKU ZAČÍNÁM "NAHAZOVAT" KURZY. DNES ZAJEČICE NA CELÝ ŠKOLNÍ ROK. Potřebujete-li rozložit platbu na 2 nebo i více části, připište mi prosím zprávu do objednávky. Každou novou platbu zadávejte pod stejným VS - já si Vás podle toho dohledám a platbu zařadím. Děkuji mnohokrát.  

KRÁSNÝ STŮL
ZdarmaZdarma
BABSKÉ PÁTKY srpen/září 2020
250 Kč
 
Detail
ZAJEČICE
ZdarmaZdarma
DESET MĚSÍCŮ SE ZAJEČÍMI ÚMYSLY
1 250 Kč
 
Detail
2 položek celkem