BLOGKLUB 2021/22

BLOGKLUB 202122
ZDARMAZDARMA

BLOGOVÝ KLUB PEPITTY, ZAČÍNÁME 11.10. A KONČÍME NA KONCI KVĚTNA, PŘÍPADNĚ ČERVNA (jak budeme stíhat)

NOVINKA

 

Tak trošku novinka, tak trošku zažité tempo i parta. Čtěte pozorně další řádky, ať se vyvarujeme zklamání a klub je hlavně a předně radostným přístavem plným inspirace, návodů i zábavy. DOPLŇKOVÉ FOTOGRAFIE JSOU UŽ ODŠITÉ PROJEKTY PRÁVĚ Z BLOGKLUBU 2021/22

1 450 Kč / ks

NUTNĚ ZAČNU TECHNICKÝMI PODMÍNKAMI PRO PLNÉ UŽÍVÁNÍ KLUBU, které jsme sice od spuštění stránek maximálně zjednodušili, ale stejně existuje drobné omezení dané zákonnými podmínkami pro psaní komentářů všeho druhu. Přísná pravidla EU ohledně cookies apod. dovedla platformy pro weby a blogy do situace, kdy se komentáře řeší přes velké společnosti (největší z nich DISQUS A FACEBOOK). S Facebookem jsme měli obrovské problémy, vyžadoval pouze Chrom prohlížeč, cookies odsouhlasené komplet, včetně detailů, vypnout AdBlock apod. Nakonec měl každý uživatel nastavení tak hodně jiná, že nám Facebook zablokoval komentáře v celém klubu a došlo na změnu poskytovatele. Nově tak sice za komentáře platím, ale u společnosti, která nám za to poskytuje komentáře s jedinou podmínkou - registrovat se u nich, aby se všechna Vaše písmenka technicky propsala do zázemí, které si pronajímáme u nich. Až díky tomu vůbec komentáře všechny vidíme. Logická věc, která nás všechny stojí dvě až pět minut času navíc. Za to ale dostáváme bezpečnou službu, splňujeme normy EU, jsme všechny ověřené, ne spam, máme možnost vkládat do komentářů fotky i odkazy, spravovat svoje komentáře, ba já vidím na mailu všechny Vaše dotazy pod každým z článků apod., takže mohu reagovat na SOS volání a la nejde mi to a to apod. Detail, který je sice zdánlivě automaticky předpokládaný od uživatelů, ale technicky složitý natolik, že takový luxus roky nemáme. 

I BEZ REGISTRACE KOMENTÁŘE VIDÍTE (to nám Facebook taky nedovolil), ALE PRO VKLÁDÁNÍ KOMENTÁŘŮ potřebujete absolvovat mini kolečko s mini registrací, kterou jsem Vám vzorně sepsala do textu: KLIK NA NÁVOD A OTESTOVÁNÍ, ZDA-LI ZVLÁDNETE KOMENTÁŘE ROZCHODIT (zvládla to i moje malá dcera, takže Vy všechny levou zadní taky). 

No a tato drobná změna oproti původním facebookovým komentářům smetla všechny ostatní technické podmínky ze stolu, takže klub užijete úplně všechny, budete-li se chtít přidat. 

 


PROGRAM (samozřejmě ŠICÍ, všechny další články jsou legrace na place a pootevřené okénko do Pepitta dílny i mého života): 

Od října do května najdete v BLOGKLUBU (tedy uzavřené sekci BLOGU, který jsem postavila na stránkách www.pepittablog.cz) každý týden jeden až dva články. Není stanovené pevné datum nebo den, ani hodina, ale určitě na trase každého týdne potěším. Někdy inspirací nebo prezentací, jindy radou nebo tipem, obvykle NÁVODEM (těch je striktně a určitě 25). Celkem pro Vás postupně nachystám 25 návodů, které zveřejním formou článku s fotografiemi, odkazy na další inspiraci, povídáním k tématu apod. Plus najdete pod článkem PDF VERZI NÁVODU A STŘIHY, tedy soubory, které si v klidu stáhnete a případně vytisknete. Někdy nebude chybět YOUTUBE VIDEO s přístupovým kódem, tj. pouze pro Vás. 

Na školní rok 2021/22 jsem naplánovala REMAKE (PŘEDĚLÁNÍ) 25 STARŠÍCH NÁVODŮ (hlavně z Marin, ale zabrousíme i do Pepitta časů). Některé návody pozměníme o rozměry, výztuhy atd., jiné změníme od A do Z zcela. Příkladem je i kabelka na fotu, která bývala hitem podzimu 2011. Letos ji ušijeme znovu, ale jako SOVU. 


 

Oproti klasickým dlouhodobým on-line klubům a kurzům Pepitty NEVEDU VEČERNÍ INSPIRACI A PEVNÉ ČASY, ale zase se mnou prožijete aktivněji bílé dny. Těším se, že si společný čas užijete, že volné večery využijete k šití a že se třeba pochlubíte na klubovém webu, který zůstává součástí Pepitty i nadále. Vyvedu takhle bokem jenom dlouhodobé kurzy, kdy je pro mě problematické stanovit na rok dopředu (ba i měsíc) pevné termíny programu, protože mnohdy musím pomoci stárnoucím rodičům nebo dětem vylétajícím z hnízda. Na původním klubovém webu (www.pepittaklub.cz) nechám jednorázové krátkodobé kurzy s večerní inspirací a hlavně fotogalerii Vašich prací.  

MATERIÁLY ZŮSTÁVAJÍ NA BLOGU KE STAŽENÍ DO KONCE SRPNA 2022, kdy smažu i Vaše registrace, abych je obnovila zase až s dalším klubem dalšího školního roku a novým programem. 

 


 

KLUB PROBÍHÁ NA NOVÝCH PEPITTA STRÁNKÁCH, resp. BLOGU, který jsem založila nově na www.pepittablog.cz

Blogklub je součástí uvedených stránek, má tam vlastní sekci a je přístupný pouze pro REGISTROVANÉ A PŘIHLÁŠENÉ UŽIVATELE. Registraci schvaluji na základě zakoupení a uhrazení kurzu/klubu. Dále je na blogu i veřejně přístupná sekce, klasický blog, který je přístupný kurzistkám i široké veřejnosti. 

Stránky jsou nové, tedy naplním je postupně během roku a dalšího času tak, aby přinášely potěšení Vám i mně samotné a staly se pevnou a hlavně milou součástí Pepitty. 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení