CELOROČNÍ FOL ARTOVÝ KLUB 2021

FOLK ARTOVÝ KLUB 2021
ZDARMAZDARMA

ON-LINE KLUB s video a PDF výklady (někdy jedno, jindy druhé, někdy obojí - dle náročnosti projektu, opakování techniky, která už byla probraná apod.). 

VŽDY 4 VEČERY V MĚSÍCI a KAŽDÝ MĚSÍC 2 až 3 projekty tak, aby Vám jich do truhličky s návody přibylo aspoň 30. Skladba projektů plus mínus jako bych vydávala dál časopisy FOLK ART (poslední vychází v lednu 2021). 

Na závěr roku půjde doobjednat tištěný časopis s 20 nejoblíbenějšími projekty z kurzu (dostupný pouze pro kurzistky), do kterého můžete přispět i svými fotografiemi a mít tak mezi časopisy extra krásný kousek! :-)) 

Těším se, že si klub užijete a věřím, že v něm udržíme po celý rok 2021 tak milou atmosféru, jaká patchworkem a aplikacemi provoněné kluby pravidelně provází. 

1 150 Kč / ks

PATCHWORK + APLIKACE

Co nestihnu ušít a udělám jenom návrhy, jsou projekty navíc pro radost (občas alternativní bločky a řešení k právě šitým projektům, jindy návrhy quiltů a šablonky apod.). 

 

Které potřebujete rozložit platbu na více splátek, už to znáte --- stejný VS a jinak proboha podle Vás. Jsem taky máma od rodiny, tak vím, jak málo zbývá na maminku. V klidu. DĚKUJI VÁM TISÍCKRÁT. Ivana

Kód Kód: KURZ / FOLK ARTOVY KLUB 2021
Kategorie: ON-LINE KURZY NEJENOM ŠITÍ