Celoroční kurz KARTONÁŽ 2021

KARTONÁŽ 2021
ZdarmaZdarma

CELOROČNÍ KURZ VHODNÝ PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ PŘÍZNIVCE KARTÓNOVÝCH PROJEKTŮ POTAŽENÝCH LÁTKAMI. Technika, které se mnohé švadlenky obávají, protože "přeci šití" ..... ale kartonáž nám dovoluje kupu šitých projektů slepit z kartónů a potáhnout látkami a získat projekty, které jsou krásné na mnoho a mnoho let (od diářů po šperkovnice). 

A cesta k trvale krásným projektům není vůbec trnitá. Stačí DISZPERZNÍ LEPIDLO, KARTÓN, MALÍŘSKÁ LEPICÍ PÁSKA A BÍLÉ LEPENKY, jaké znáte z krabic na dorty. Štětec, malý malířský váleček a látky. Plus moje video výklady, kdy lepíme skutečně krok za krokem spolu. Nemáte se čeho bát. 

Těším se, že kromě stálé "krabicové party", díky které roční kurz poběží, najdou odvahu do překrásného hobby i další majitelky skříní narvaných látkami. :-) 

1 100 Kč / ks

OD LEDNA DO PROSINCE 2021 VŽDY 3 VEČERY V MĚSÍCI

PROGRAM:

Celkem 8 projektů během 12 měsíců. Některé menší, některé větší. Větší budeme lepit průběžně déle, abych Vás nezahltila a neotrávila a současně, abyste na konci kurzu měly radost, co všechno dovedete! 

Čekají vás jednoduché obaly na brýle, diář nebo zápisník či knížku, ale i velká bedna se šuplíčky na šicí potřeby nebo šperky, organizér na dopisy nebo složenky (znáte domácí úřad!), domeček se šuplíčky jako organizér nebo skvost pro děti, úložné krabice a jedna extra krásná a la staré kloboukové. 

Materiál kromě látek vyjde ještě asi na 600 Kč - nakoupíte si dle instrukcí v knihařství nebo i jinde. Případě zajistím. Není nutné kupovat vše naráz. 

p.s.: Na úvodním fotu KUFŘÍK z kurzu 2016 -- a zvládly kurzistky i daleko náročnější projekty

 

Potřebujete-li rozložit úhradu do více částek, posílejte platbu vždy pod stejným VS (variabilním symbolem). Jinak podle Vás. Všechny jsme mámy od rodin, tak i já vím, jak to doma chodí a běhá. Děkuji Vám mnohokrát, že si uděláte radost zrovna mým kurzem. Těším se na Vás. 

Kód Kód: KURZ / KARTONAZ 2021
Kategorie: ON-LINE KURZY NEJENOM ŠITÍ