KULATÉ KRABICE S NAZDOBENÝMI VÍKY (vlněné nebo látkové aplikace, patchworkový vzor)

KURZ KULATÉ KRABICE
ZdarmaZdarma

KURZ KARTONÁŽE A APLIKACÍ (lze i jenom jednoduché látkové víko jako na fotu; jinak víka nazdobíme: VLNĚNÉ NEBO LÁTKOVÉ APLIKACE, NA VÝBĚR BUDOU I PATCHWORKOVÉ ŠITÉ VZORY, nemáte-li v lásce nimravé šití aplikací). 

KTERÉ JSTE ABSOLVOVALY KDYSI DÁVNO KURZ KARTONÁŽE, už krabice umíte, tj. část programu se "opakuje", resp. budeme znovu lepit vlastní kulatou krabici. Zvažte tedy, naučí-li Vás kurz něco nového. Jinak se těším i na ty z Vás, které máte kuráž do "opáčka" - a moc! 

KRABICE ULEPÍME VLASTNÍ --- je taková práce snadnější než oblepovat kupovanou krabici, ač tomu asi nevěříte, dokud s tím nemáte zkušenost. Materiál atd. probereme v úvodní lekci, včetně odkazů na e-shopy a nabídky zakoupit kartóny u mě. 

Kurz rozložím na konec října a několik setkání během listopadu, abyste mohly lepit v klidu, vše vyschlo atd. Do Vánoc máte nejméně tři krásné kousky hotové. :-)) 

LEKCE = VIDEO NÁVODY; ke stažení do konce června 2021, tj. není nutné zaběhnout na lekci v předem vypsaný termín

 

250 Kč / ks

Často máte slevové kupóny z loňských kurzů, které nedoběhly až do konce a měly jste si zaběhnout na program dle svého výběru. Kupónky máte určitě na mailu a dohledané číslo některého z nich stačí zadat v nákupním košíčku do kolonky VLOŽIT SLEVOVÝ KUPÓN. 

Týká-li se Vás vyplacení nerealizované knihy tašek, a chcete-li strhnout cenu kurzu z částky, která Vám má být vyplacena, napište mi to do poznámky v objednávce nebo na mail. Odečtu si to u knihy a budu vědět, že je kurz placený. Děkuji mnohokrát za spolupráci. 

Těším se na Vás u příjemného lepení a šití, které je vhodné i pro šikovnější holčičky od věku cca 12 let. 

Kód Kód: KURZ/KULATE KRABICE
Kategorie: PDF NÁVODY, ON-LINE KURZY NEJENOM ŠITÍ