PŘEDPRODEJ FREE SPIRIT LOTUS - PRUSSIAN 012

100% BAVLNA vhodná na kabelky a tašky, pouzdra a organizéry, sukně a bytový textil

výrobce: FREE SPIRIT FABRICS

původ: dovoz USA

kolekce látek: ONE MILE RADIANT od ANNY MARIE HORNER

 

270 Kč / m

Anna Maria Horner nikdy nezklame. Ať jsou to velké vzory, nebo drobnější jako tito motýlci, vždy pořídíte krásnou látku na kabelky a tašky, organizéry a pouzdra, ale i na sukně. 

POZOR, VZOR JE VĚTŠÍ - šířka světlého lotosového květu je cca 12 cm; pozadí je hnědovínové nebo jak nazvat vínovou, která jde spíš do hněda. Hezká látka na sukně a větší tašky. U menších projektů se musíte smířit s tím, že vyberete jenom určitou část vzoru. Není to vzor, kterému by to uškodilo/vadilo apod. 

Osobně hlasuji za sukni! Anna Maria Horner vždycky navrhovala zajímavé a líbivé vzory, které nekřičí a přitom jsou nepřehlédnutelné. A toto je přesně takový kousek. 

 

NA ODKAZU NEJTMAVŠÍ VARIANTA VZORU UPROSTŘEDhttps://www.pinterest.co.uk/pin/772930354787134300/

... celkově jde hodně do růžové a fialkové, mám-li popsat dojem na první kouknutí; díky decentnímu pozadí příjemné ladění i na bytový textil (nestát to všechno tolik peněz, beru na závěsy :-)). Opravdu je to až tak konejšivá kombinace, že by ložnici slušela. Mnoha drobným a jemným dámám by slušely šatky nebo aspoň sukně. Nebála bych se látky ani na slavnostnější sukýnku (na svatbu apod.; na pohřeb je to příliš optimistická kombinace barev). 

Kód Kód: FREE SPIRIT LOTUS PRUSSIAN 012
Kategorie: BAVLNĚNÉ LÁTKY PŘEDNÍCH AMERICKÝCH VÝROBCŮ