SET na výrobu KOŽENÉ PENĚŽENKY / projekt pro kurz kůže

SET VÝSEKŮ/VYSEKANÝCH DÍLŮ NA CELOU PENĚŽENKU včetně tréninkového kousku kůže na otestování děrování a nití: CELÉ DESKY (hlavní díl), 3 KAPSY NA KARTY, 1 ZIPOVÁ KAPSA, 2 výseky na PÁSEK (slepíte dle návodu k sobě), ZADNÍ VNĚJŠÍ KAPSA

Set neobsahuje nitě, kovovou galanterii, ani lepidlo apod. Přidávám nitě jako dárek, ale už nemám takovou škálu barev, abych Vám vybrala nitě ke kůžím nebo dle přání. Jistojistě můžu dodat přesně takovou nit k červené kůži, jakou mám na peněžence já (je to silnější nit než obvykle). Písněte mi poznámku, kdyby se Vám líbila zrovna taková kombinace. 

Lze i nakombinovat různé kůže na různé díly. 

 

930 Kč / ks

Dostupné kůže: 

--  moje peněženka je z ČERVENÉ CRAZY HORSE kůže, mám ještě i cihlovou (na fotu s rolemi kůží je červená vpravo nahoře, cihlová tam není)

-- vřele doporučuji HLADKOU ZELENOU CRAZY HORSKu (na fotografii celých rolí zelená vlevo nahoře) ..... stejnou povrchovou úpravu má i decentní a až tajemná HOLUBÍ MODŘ (překrásná!; sama bych si ráda stihla ušít peněženku nebo srpnový organizér právě z ní)

-- dám dohromady ještě i hodně oblíbenou SAHARU crazy horsku (na fotografii rolí okrová/hnědo žlutá dole uprostřed)

-- určitě mám INDIGO CRAZY HORSKu (na fotografii celých rolí modrá vpravo; ve skutečnosti je hooodně tmavě modrá a prokresluje se do inkoustové modré; krásný kousek, který bude po čase hezčí než nový)

-- nedoporučuji oblíbený tyrkys a smaragd ---- na peněženku moc silné; stejně tak si nejsem úplně jistá těmi klasickými kůžemi, aby nebyly na peněženku moc tuhé (maximálně TMAVĚ MODRÁ/až skoro černá .... ale pozor, peněženka bude určitě výrazně tužší!!!)

-- klasikou je hnědá crazy horska (tmavá čokoláda)

 

Pište na mail, když si nebudete vědět rady, že ještě ty kůže neznáte apod. Jinak už jste je většinou v ruce měli a víte.

Kód Kód: KUZE/PENEZENKA
Kategorie: NÁVODY, KURZY A MATERIÁL PRO ŠITÍ Z KŮŽE