SRPNOVÝ PROJEKT KURZU KŮŽE / ORGANIZÉR NA KARTY

SET NA UŠITÍ SRPNOVÉHO PROJEKTU KURZU KŮŽE - dostupný v KŮŽI i velmi kvalitní a pěkné kožence. 

CENA SETU Z KOŽENKY = 360 Kč

CENA KOŽENÝCH SETŮ = od 610 Kč výše 

BARVA A TYP MATERIÁLU
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
680 Kč / ks 680 Kč / ks 360 Kč / ks 650 Kč / ks 610 Kč / ks od 360 Kč / ks

SET NA UŠITÍ SRPNOVÉHO PROJEKTU KURZU KŮŽE: organizér na karty se 6 přihrádkami na karty a jednou velkou kapsou na papírové bankovky (do kapsy se vejdou i některé mobilní telefony široké do 8 cm). 

Nově máte v nabídce i levnější KOŽENOVOU VARIANTU - krásná PU koženka, kterou znáte z mých projektů v Pepittě; barva STŘEDNĚ HNĚDÁ (nejhezčí - vypadá jako kůže). Koženka má tak hodně atypický "zadek", že s ní lze nakládat jako s kůží, tj. i děrovat, lepit a sešívat ručně. 

ZVOLÍTE-LI CRAZY HORSE  nebo KLASICKOU KŮŽI, připište mi do objednávky BARVU (viz vzorník/fotografie u MOBIL POUZDRA - klik). POUZDRA Z CRAZY HORSE budou masivnější, že jsou to výrazně silnější kůže, ale krásná (s crazy horse nikdy nic nezkazíte :-)). Ze vzorníku už není CRAZY HORSE HOŘKÁ ČOKOLÁDA (říkávám MEDVĚD). 

Osobně doporučuji zkusit pouzdro z koženky. Časem nás čeká obdobně řešená peněženka, ale už i se zipovou kapsou, tak bych šetřila útratu na ní. Můžete-li si naopak vyhodit z kopýtka, vyberte KLASIKOU KŮŽI (tmavě modrá by byla úchvatná, nebo mléčná čokoláda --- obojí najdete na fotografiích u mobil pouzdra). Nejdražší je hodně jemná kůže, ze které jsem šila já (mám červenou a tmavě hnědou) ..... jsou hodně jemné, tj. nevhodné na permanentní "ochmatávání", ale zrovna u toho organizéru neberete občanku do ruky pětkrát denně. Jsou to nádherné kůže. Šila bych z ní bez váhání znovu. 

Oproti mému pouzdru budete mít o chlup hezčí vnitřní klopu (nechala jsem rychle udělat vyšší raznici, abyste měly krásný vnitřek o 1,5 cm delší/vyšší) a vlevo i vpravo od karet 5 mm navíc (kvůli magnetu - ten kartám ubírá na prostoru). Jako dárek máte u každého setu NIT (tentokrát se hodí ke všem kůžím světlá; máte-li zálusk na nějakou barvu, připište mi to do objednávky - vynasnažím se vyhovět), 2 JEHLY A HLAVNĚ MAGNET S TĚMI KRÁSNÝMI HLAVIČKAMI, tj. můžete rovnou šít. Dárky jsou součástí i KOŽENKOVÉHO setu, samozřejmě. 

 

PŘEDDĚROVÁNÍ SETU

I tentokrát Vám set předděruji, budete-li si to přát. Příplatek = 120 Kč na set. NEDĚRUJI KOŽENKU. Přejete-li si set předděrovat, připište mi to prosím do objednávky. Pošlu Vám přepočtený souhrn objednávky. DĚKUJI. 

Kód Kód: SRPEN KUZE / JEMNA CERVENA KUZE SRPEN KUZE / JEMNA HNEDA KUZE SRPEN KUZE / KOZENKOVY SET SRPEN KUZE / KLASICKA KUZE SRPEN KUZE / CRAZY HORSE Zvolte variantu
Kategorie: NÁVODY, KURZY A MATERIÁL PRO ŠITÍ Z KŮŽE