FOLK ARTOVÝ KLUB zima/jaro 2023

PROŠIJTE I PROŠIŽJTE SKVĚLE zimu/jaro 2023

15 VEČERŮ na 6 VIDEO PROJEKTŮ: záložka s okénkem do čtenářovy duše, obal na knihu receptů (včetně PDF grafických bonusů k vytištění a užívání ve své sbírce receptů), domečková "3D" taštička aneb domeček na zip (nepraktické šití pro folk artově zasněné duše), domečková podkafíčka (aneb skvělá škola aplikací na praktických projektech bez zdlouhavého šití), pořádný obal na velké pravítko (samozřejmě domečkový :-)) a TAŠKA s aplikacemi

+ BONUS a milé zpestření domečkového šití: PDF NÁVOD na "andělku" ZAHRADNICI. 

7 projektů do teplého jara, nejméně 15 společných večerů plných šití i inspirace. Lepší než navštívit třikrát, maximálně čtyřikrát cukrárnu a za své peníze nabýt jen chvilkovou spokojenost. S FOLK ARTOVÝMI APLIKACEMI (a u domečků to platí dvojnásob) získáte hřejivý pocit nejméně na půl roku 2023, než vše ušijete. Těším se na Vás! 


580 Kč

POZOR, nově se kurz koná v kurzovně na www.pepittakurzy.cz, kam se lze registrovat od 15.1.2022 (nebo dříve, ale schválím registrace až od 15.1., protože mám ve stávající chvíli v kurzovně materiály k právě probíhajícímu panenkovému kurzu). 


Všech 7 DOMEČKOVÝCH PROJEKTŮ odučím přes VIDEO LEKCE, které si stáhnete do svého PC a shlédnete dle svých časových možností i nálady, tj. materiál Vám zůstává k dispozici trvale stáhnete si jej do konce kurzu (nechávám materiály ke stažení maličko déle: do 10.4.2023). 

BONUS: Andělka zahradnice nás naopak vrátí mezi psané PDF instrukce/návody. :-) 

Těším se na Vás a na společně prošitý i prožitý čas, který umíme obvykle naplnit beze zbytku, ba spíš přeplnit. :-) I tentokrát sáhnu i do bohatého archivu, protože v něm máme kupu krásných PATCHWORKOVÝCH BLOČKŮ s domečky. Určitě Vám z grafických bločků sestavím i návrh quiltu a budete-li chtít, ušijete si ještě i ten.