KLUB KABELEK A TAŠEK na školní rok 2022/23

PRÁVĚ PROBÍHÁ

Klub, ve kterém šiju i zveřejňuji PDF návody jinak vytvořené každý měsíc pro e-shop Pepitty, tj. vhodné pouze pro švadlenky, které mají mé návody vyzkoušené, v oblibě a vědí, že určitě užijí většinu z nich, nebo se z nich aspoň rády mnohému naučí. Pak zcela jistě ušetříte nejméně 1500 Kč, navíc obdržíte slevu i na další PDF návody, které během roku vzniknou. 

Klub je otevřený od 25.8.2022, tj. určitě do té doby platba nehoří. Už "zběhlé" kurzistky mohou rozložit platbu na několik dílčích, jak už znáte (dle Vašich možností, nejlépe do konce března 2023; moc prosím, uvádějte k platbám VS/číslo objednávky). 

1 200 Kč

Nevíte, ba ani já ne, jaké všechny tašky ušijeme, ale zase si můžete během společných večerů říct, jaké se vám líbí, hodí, nutně potřebujete, chcete umět apod. Jako vždy se vynasnažím promítnout Vaše přání do společného programu. Každý měsíc školního roku 2022/23 + ještě i v červenci 1 dámská kabelka nebo taška, navíc slevy na pouzdra i jiné PDF návody, které během roku nachystám. 

Těším se na Vás, Vaši radost z práce i na doprovodný program, kdy stihneme nějakou přízdobu, ozdobu, inspiraci. 

A jak, že to vypadá za vrátky uzamčené sekce klubu? Vše tak, abych vyhověla i švadlenkám, které mají maličko více nebo i hodně času na své krásné hobby, i dámám v běhu, které potřebují zaběhnout jednou za čas, postahovat návody a běžet dál. Aspoň malý náhled s popiskami:  


Máte-li slevový kupón, zcela jistě jej nelze z technických důvodů využít na těchto nových stránkách. Připište mi tedy číslo kupónu do poznámky v objednávce nebo na e-mail. Určitě Vás o slevu neošidím, nebojte. POZNÁMKU K OBJEDNÁVCE LZE ZADAT NA SAMÉM KONCI OBJEDNÁVKOVÉHO PROCESU (nejprve vyberete dopravu, pak platbu a pak už je souhrn s možností změn a dole je okénko pro poznámky; tam mi číslo kupónu stačí, objednávku odešlete a já se Vám ozvu s přepočtenou částkou; děkuji mnohokrát za skvělou spolupráci i za zakoupení kurzu).