LÁTKOVÁ PANENKA PRO PANENKOVÉ ZAČÁTEČNICE

OD POLOVINY LISTOPADU

Hledáte kurz šití s nálepkou RELAXAČNÍ? A myslíte, že Váš život unese další vášeň? Pak se na sebe usmíváme u pomyslných vrátek kurzu správně. 

Poprosím Vás už pouze vybrat, chcete-li se naučit výhradně panenku a na Mikuláše rozbalit dárek v podobě šatiček, nebo užijete ještě i celou garderobu šitou po zbytek prosince. Je to na Vás kolik krásného času spolu prožijeme v mé květované dílně. Na mně je zase naučit Vás prostřednictvím videa i PDF návodů tolik, abyste všechny sklidily obdiv druhých, ale i Váš vlastní. Abyste byly na sebe pyšné, spokojené, usměvavé a natěšené na jarní o poznání složitější panenku. Nenechte si tedy utéct začátek a naučte se absolutní základy na jedničku. Těším se na Vás! 

Zvolte si variantu:

Cena od 540 Kč

Kurz začíná v pondělí 14. listopadu na www.pepittaklub.cz v sekci KURZY, ovšem pozor, současně proběhne kurz i na nových stránkách, které jsem pro krátkodobé kurzy vytvořila a které Vám při té příležitosti představím. Máte tak možnost vyzkoušet nové prostředí, aniž je to nezbytně nutné, protože veškerá videa, PDF materiály i inspiraci odučím i na původních klubových stránkách, tedy na www.pepittaklub.cz.

PROGRAM: 

Od 14.11. do 5.12. vždy v PONDĚLÍ A V PÁTEK zveřejním nové a nové video i PDF krůčky, které nás dovedou právě k panence na prezentační fotografii: výška cca 38 cm, vlasatá dle Vašeho vkusu a trpělivosti (ovšem pozor, bez nutnosti háčkovat "paruku", aniž nám kdekoliv pod vlásky prosvítá "kůže"). PONDĚLKY proběhnou včetně VEČERNÍ INSPIRACE od 20 hodiny, PÁTKY JSOU BEZ SPOLEČNÉHO VEČERA, ale jsem Vám k ruce během celého dne. 

V pondělí před Mikulášem rozbalíte nadílku (šatičky), aby snad nevyrazila cácorka do světa nahataná. 

A které zvolíte delší kurz a tedy i další garderobu, těšte se na: KABÁTEK, SUKÝNKU, DRUHÉ ŠATIČKY, LACLÁČKY, ÚPLETOVÉ TRIČKO (lze i jako noční košilku) A ZIMNÍ UŠATOU ČAPKU. Vše do Silvestra, který už prožijete s milou společnicí, o níž jsem si jistá, že nebude jediná, kterou ušijete. :-) 

Těším se na Vás a Vaši radost z práce, které jsem podřídila všechny kroky, abyste zvládly nejméně takovou cácorku jako já, nejlépe daleko krásnější. 

Kurz je vhodný i pro panenkami nepolíbené švadlenky, resp. je určený zejména pro ně.