ON-LINE CELOROČNÍ klub/kurz 2024 / FOLK ARTOVÉ APLIKACE na "zip-around" projektech

2 PÁTKY A 2 NEDĚLE každého měsíce roku 2024 nad piplavými aplikacemi z mé dílny, zásadně na projektech jakým byla i andělská taška použitá na náhledu položky. I taška byla ZIP-AROUND projekt, tedy měla přední a zadní stranu, po obvodu zipový pás a dno. Právě tak lze šít pouzdra, kufříky, kosmetické tašky apod. a díky hlavním stěnám lze takové projekty nazdobit aplikacemi, aniž později aplikace dalším šitím jakkoliv namáháme. 

Piplavé šití, pro které není v časopisech prostor, ale zásadně chybí na duši mnohým z nás, včetně mě. Výtvarný koutek propašovaný do šití, který milujete-li mé aplikace, potěší i Vás. 

Vhodné i pro začátečnice, kterým ale nevadí, že látkové obrázky sestavujeme a přišíváme často i mnoho večerů. Samotné šití už je pak hračka na jedno odpoledne, ale obrázky trvají. 

Právě pro časovou náročnost aplikací ušijeme pouze 12 projektů během 12 měsíců, ale všechny bez časového presu a stresu, nádherné jako byla naše andělská taška. 

TĚŠÍM SE NA VÁS V DALŠÍM Z NEJKRÁSNĚJŠÍCH KLUBŮ, kterými folk artové rozhodně roky byly. 

Ivana

Zvolte si variantu:

Cena od 900,00 Kč

ČLENKY PEPITTA KLUBU školního roku 2023/24, ale i členky QuiltKLUBU, který jsme si na PepittaKLUB přestěhovaly během podzimu, mají 50% slevu. Máte-li předplatné, využijte krásnou 30% slevu. ZVOLTE nahoře nad cenou. SLEVY NELZE KOMBINOVAT. 

LEKCE: 

Od Nového roku dle rozvrhu vždy 2 pátky a 2 neděle v každém měsíci (klasika, tj. od 20 hodin na hodinku spolu ještě i nad nádhernou inspirací). Obrázkovou část (aplikace) práce stočím na video, na samotné šití (sestavení projektu) obdržíte vzorný PDF návod, jak už z kurzů znáte, že Vám sepisuji (barevné fotografie, podrobné popisy, hezká grafika). Pro aplikace stále vyvádím podrobné nákresy, ne pouze celkové náhledy, jak velí i světové zvyklosti. Aplikace tak zvládnou i absolutní začátečnice. 

PRVNÍ LEKCE (nultá) NA SILVESTRA, ať je legrace na place :-)