PEPITTA QUILT únor 2023

PDF na Váš e-mail

PRVNÍ PDF PEPITTA nejenom roku 2023 / vzorně ve formátu A4 Pepitta i střihové přílohy. Vše maximálně tak, aby se Vám krásně šilo a s Pepittou i žilo. Těším se, že tomu bude tak i díky projektům i látkám, které je možné zakoupit na www.pepittaQuilt.cz. 

Staňte se i Vy součástí party, která nešije, aby ušetřila, ale potěšila sebe i své blízké. Svět šití patří i nadšencům zapáleným do designu! A ocenit umíme krásné látky, stejně jako nás umí potěšit grafika časopisu. Mě i všechny úžasné čtenářky. A možná i proto vychází mé časopisy navzdory všem krizím a změnám od roku 2010. Malý zázrak, který vzdoruje času díky lásce ke "krásnu" ve všech jeho formách. S touto vášní časopisy vznikají, tak vidím své čtenářky a tak stavím na nohy PDF Pepittu. Ne ušmudlaný soubor, ale krásu. Díky Vám všem, že jste přísné k druhým, sobě i ke mně a jdeme stále vpřed. 

OBJEDNAT PDF VERZI ČASOPISU: 
(zvažte nejprve celoroční předplatné, kdy ušetříte a ještě obdržíte na konci roku všechny vydané PDF Pepitty v podobě TIŠTĚNÉ KNIHY rozesílané 18.12. v dárkovém "kabátku", KLIK NA PŘEDPLATNÉ)

360,00 Kč

10 projektů, od snadných po složitější, všechny pro hobby stroje (nikdy neuvažuji, že máte průmyslové stroje a návody sestavuji tak, abyste je zvládli na hobby mašinkách; sama mám Pfaff 720, což je sice lepší stroj, ale rozhodně ne dokonalé dělo :-)). 

NOVĚ PAK MÁME VĚTŠÍ NÁVODOVÉ FOTOGRAFIE, protože s PDF verzemi časopisů nešetříme stránky a maximálně přehlednou a "pohodlnou" STŘIHOVOU PŘÍLOHU pro papíry A4.