PEPITTAKLUB na škol.rok 2023/24

Na starých klubových stránkách od 11.8. / www.pepittaklub.cz

Staré a mnohými milované letité zázemí uzavřené veřejnosti v zimě 2023, nově s příspěvkem na jeho provoz, který Vám určitě vynahradí nejenom Vaše fotogalerie a osobní profily, které komunitu dotvářely a zase dotvoří, ale i sekce BLOG, kde v průběhu celého školního roku najdete postupně 15 návodů - letos na téma REMAKE PEPITTA PROJEKTŮ: 15 projektů nejrůznějších rázu přešijeme na nové (větší, menší, lepší, hezčí :-))) .... obdobně jako před dvěma lety BLOGKLUB, který byl jedním z nejúspěšnějších on-line kurzů v historii mé práce. 

KDE: www.pepittaklub.cz .... aktuálně je klub uzavřený a na jeho pozadí probíhají administrátorské práce, registrovat se lze od pátku 11.8.2023

KDY: Registrace od 11.8., program od září 2023 vždy dle měsíčního rozvrhu; k lekcím nekonám večerní sezení a inspirace, tj. vyzvednete-li si návody i třeba až po několika měsících, nejste určitě o nic šizené. 

Děkuji Vám všem, které se zapojíte a Pepitta svět, který tak trošku směrem k prosinci pomaličku uzavírám a minimalizuji, zůstane pro další období příjemnou součástí našich životů. I. 

1 500,00 Kč

PLATBA: Už se známe často i mnoho let, tj. víte, že které potřebujete rozložit platbu na více částek, není nutné psát. Stačí poslat dle svých možností určitou část a příště další či ještě další, vždy všechny pod stejným VS. 

Osobní poznámka: 

Většinou mě znáte roky, některé z Vás více než jedno desetiletí. Pamatujete tak časy i pěti tisícového davu i mou nekonečnou snahu minimalizovat projekt na komorní třídu, kde se cítím nejlépe. "Minimalismus" mi roky kazí životní peripetie, pro které bývám nucená vyskočit z nuly na stovku během jediného dne. Peripetie i výkony, pro které je můj osobní život "zmrzačený" výhradně na dcery a manžela, a můj pracovní život je do puntíku každodenním rytmem osobního života (mého i dcer; manžel je odolný :-)). Více než kdo jiný si tak uvědomuji, jak hodně nejsem produkt a o kolik složitější tak má práce je. Neexistuje zástěrka, bariéra, ale ani víkendy nebo dovolená. Pro poslední vyřčené tak od své práce roky utíkám, pro věty předešlé k ní cítím pouto. Jak stárnu i jak dramaticky se mění svět, vnímám osobní pouta propletená skrze mou práci více než její ubíjející nekonečnost. A pro ona pouta sbírám odvahu otevřít znovu komunitní šicí klub, pro vyčerpávající nekonečnost non-stop služby mu dávám trošku řád.

Věřím, že tak najdeme balanc, kdy mně zbude čas i na dcery, která za všechna pouta mezi námi bez nadsázky zaplatily, i na mého muže, který je po téměř roce od vážné mrtvice "funkční", ale s výkyvy, které zachraňuje moje absolutní péče v kritických dnech. I proto pevně daný program/náplň klubu, absence společných večerů, i když určitě dle aktuální situace společné setkání v určitý čas vyhlásím a i jinak budu maximálně k dispozici, včetně dalšího programu pro zpestření společného života. 

Těším se, že mezi námi spleteme i dalším rokem další pouta. K dotazům na další Pepitta počiny: Kromě malých  kurzů (v září Světluškový) a postupně příležitostně PDF návodů Pepitta svět tak trošku uzavírám, časopisovou tvorbu zcela. Jsem v životní fázi, která je v osobní rovině časově náročná a nemohu tak věnovat více než deset až patnáct hodin denně práci, kterou bylo lze odvádět výhradně sedm dnů v týdnu, 365 dnů v roce. Je chtě nechtě šití časově náročné a odšít i více než 150 projektů ročně, pořídit návodové fotografie, upravit je, sepsat návod, prezentaci atd. bylo nežitelné, i když přežitelné. Potřebuji nutně postavit na nohy projekty, za kterými není tak obrovská časová investice. Věřím tak Vám všem, které píšete, že Vám budou časopisy chybět apod., ale neumím vyhovět. Jsem stejně jako Vy jenom člověk. A jsem jím víc a víc ráda. 

Děkuji Vám všem, které jste naladěné na stejnou "člověčinu" a neztratíme se tak i díky klubu "z dohledu". Těším se na náš společný život zamotaný do krásných látek i životních příběhů. i.