PŘEDPLATNÉ 2023

NENECHTE SI UJÍT stále nejvýhodnější sety návodů pro Vaše krásné šití

KAŽDÉ 2 MĚSÍCE ELEKTRONICKÁ PEPITTA VE VAŠÍ E-MAILOVÉ SCHRÁNCE (1. vydání polovina února 2023)+ TIŠTĚNÁ KNIHA "VŠEHO" NA KONCI ROKU (samostatně neprodejná). Vždy 10 PROJEKTŮ PRO HOBBY ŠVADLENKY: taška/kabelka pro milovnice výzev, 2 až 3 pouzdra (od snadných po složitější organizéry a peněženky), 2 projekty, kterými přispějete do radostného života dětí, 2 patchworkové projekty, 2 drobné projekty pro příjemný večer v šicí dílně. 

ROZESÍLKA DO E-MAILOVÝCH SCHRÁNEK: ÚNOR, DUBEN, ČERVEN, SRPEN, ŘÍJEN, PROSINEC (plus v prosinci rozesílám V DÁRKOVÉ KRABICI i tištěný soubor/KNIHU všech do té doby vydaných e-Pepitt přímo na Vaše adresy).

Konečně kompromis mezi elektronickými možnostmi, které stvořily vzorné Pepitta PDF návody pro on-line kluby i milovanou tištěnou verzí, do které shrnu všechny projekty v prosinci 2023, abych Vás ještě do Vánoc toho roku potěšila tištěným souborem všech elektronických Pepitt do té doby vydaných (samostatně, resp. bez předplatného neprodejné). 

Užijte si změnu, ke které nás dovedla pro tisk v dosavadní podobě nepříznivá doba. A Bohu díky za to. Mělo tomu tak být, aby Pepitta nabídla zase více, lépe a radostněji. Věřím, že právě tak si změnu užijete, využijete a na každé číslo ve Vaší e-mailové schránce věnované přímo Vám se budete těšit s kafíčkem nebo voňavým čajem na stole, abyste v klidu shlédly i doprovodné materiály a videa. 

Těším se na Vás všechny mezi řádky. 

P.S.: Kvůli tištěnému souboru všech e-Pepitt Vás oslovím na podzim 2023 ohledně adresy a způsobu doručení znovu, tj. není nutné v objednávce řešit doručování. Poštovné pro ČR i tisk jsou v ceně předplatného (pro zasílání do zahraničí počítejte s malým doplatkem, ale až dle ceníku Zásilkovny na podzim 2023).  


1 860,00 Kč

DĚKUJI VŠEM ZA PODPORU MÉ PRÁCE, KTERÉ SE MI DLOUHÉ ROKY DOSTÁVÁ. ZA MIMOŘÁDNĚ PŘÍJEMNÉ VZTAHY, KTERÉ NEJSOU SAMOZŘEJMOSTÍ, A PRO KTERÉ VŮBEC LZE ELEKTRONICKOU VERZI PEPITTY VYPSAT. Kéž by byla taková celá společnost. A nepíšu to jako stížnost, ale jako pokorné poděkování osudu za možnost žít mezi lidmi, kteří se navzájem vidí a respektují. Jedna z posledních vět, kterou mi řekla moje babička byla: "Hlavně zůstaň přesně taková, jaká jsi." Tak právě tak k Vám. Ne kvůli sobě, ale kvůli naději, že v chaosu doby zůstává vzájemný respekt a lidskost tím, o čem se nepíše a nedebatuje, ale co nikam nezmizelo. Zůstaňme právě takové. 

Těším se na Vás a za vše dobré mezi námi děkuji. Ivana