PŘEDPLATNÉ 2024 / TIŠTĚNÝ ČTVRTLETNÍK

Mikuláš platí do Ježíška:-)

4 NEJKRÁSNĚJŠÍ PEPITTY s klasickými i malebnými vintage a folk art projekty. Takový je cíl a sen tváře za Pepittou a věříte-li, že svůj sen naplním, nevynechejte rok 2024. 

Členky PepittaKLUBU 2023/24 mohou zvolit i levnější PDF verzi, ale věřte, že tisk a doručování časopisů daleko přesahují 100 Kč rozdíl v ceně každého výtisku, tj. ušetříte-li 400 Kč na předplatném, může Vás to později mrzet, že nemáte MALÉ KNIHY - forma, kterou časopisům věnuji, abych si splnila sen o nejkrásnějších časopisech na světě právě z mé dílny. :-))) 

Tak takový je plán a sen a těším se na Vás všechny, které mi věříte, že to spolu zvládneme. 

S POKOROU VŘELÉ DÍKY VŠEM PŘÍZNIVCŮM, DÍKY KTERÝM ROK CO ROK OBOHACUJEME SVĚT O JEDINEČNÉ ČASOPISY. V roce 2024 extra krásné! 

Zvolte si variantu:

Cena od 1 280,00 Kč

ROZESÍLKY: 1. vydání v polovině ledna (upřesním vždy na úvodní straně pepitta.cz dle prací i tisku) / 2. vydání v polovině dubna / 3. vydání rozesílám v polovině července a vánoční 4. vydání pak v polovině října. 

OBSAH: 

V každém ročním období 10 projektů: VŽDY taška a 2 pouzdra/organizér aj. pro všední život + 1 patchworková taška nebo pouzdro (někdy aplikace) + vintage nebo roztomilá hračka (postavička) jako to nejlepší z časopisu :-) + malebné projekty pro domov i šicí dílnu v retro nebo vintage stylu + 1 patchworkový projekt + další dva projekty pro radost. Cílem jsou překrásné malé knihy trvalé hodnoty, které Vám zůstanou milými společnicemi na nočních stolcích i v šicích dílnách. :) DOPORUČENÉ ZASLÁNÍ NA VAŠI ADRESU NEBO POBOČKU ZÁSILKOVNY, pro členky PepittaKLUBU je v nabídce i levnější PDF verze. Zvažte úsporu - tisk i rozesílka daleko přesahují rozdíl v ceně a je možná škoda nemít ve své sbírce šicích časopisů krásné tisky, v roce 2024 v podstatě knižní (některé pamatujete luxusní první PepittyQUILT konce roku 2011 a začátku roku 2012; právě takové malé knihy nahradí běžné časopisy, jejichž tisk už je tak drahý, že lze doplatit za brožované malé knihy a tisknout je). 

PŘEDLATNÁ OBJEDNANÁ A UHRAZENÁ DO MIKULÁŠE VČETNĚ PROSINCOVÉHO PDF DÁRKU NA VÁŠ E-MAIL V ČASE ŠTĚDRÉHO VEČERA.