PŘEDPLATNÉ / tištěný čtvrtletník PEPITTA QUILT

PŘEDPRODEJ, vychází od srpna 2023

NOVINKA, první rozesílka TIŠTĚNÉHO ČASOPISU SRPEN 2023 (25.8., vydání podzim 2023), další pak ve stejné nebo obdobné datum v měsících LISTOPAD (vydání zima 2023), ÚNOR (vydání jaro 2024) a KVĚTEN (vydání léto 2024). 

PRO VŠECHNY, KTERÉ MILUJETE PROQUILTOVANÉ (PROŠITÉ) PROJEKTY: od prošitých látek přes patchworkové projekty, od tašek přes pouzdra po bytový textil a quilty. Vždy tak, abyste ušily sobě, druhým, domovu, dílně, dětem. Ne všechny projekty musí být z dílků, ale vždy je prošijeme.  

JESTLI TO JENOM TROŠKU LZE, PROSÍM PROSÍM O ZÁSILKOVNU. Pošta už lajdačí i s časem přijímání zásilek tak, že je v podstatě každá obálka přes Českou poštu komplikací, o poštovném nemluvě. Jako poděkování zachovám u časopisů zasílaných skrze Zásilkovnu pevnou kartónovou obálku. NA SLOVENSKO PROSÍM JENOM ZÁSILKOVNU na pobočku. 

1 520,00 Kč

Od srpna 2023 navíc s NEWSLETTEREM na Váš e-mail jako KUKÁTKEM POD POKLIČKU. Plus na stránkách časopisů kromě obvyklých Pepitta krok za krokem návodů naleznete vždy nejméně 1 výkladovou lekci k vystřižení a třeba i zalaminování, ať máte do své dílny vždy při ruce (lemování, přepočty palců apod.). 


Časopis je tištěný výhradně pro předplatitelky a vychází v měsících: srpen a listopad 2023, únor a květen 2024. Další ročník neslibuji. Neumím odhadnout, jak náročné bude vydat tato 4 čísla, natož kam se dostane doba než vyjde poslední z nich. Uvidíme příští jaro. Do té doby se na Vás těším mezi všemi řádky, za kterými je od A do Z má maličkost, než "Ž-etkem" uzavře každičké vydání můj zlatý muž sesypáním všeho do stránek a zařízením tisku. S vděkem, který k Vám cítím, zabalím a posílám - na trase do jara 2024 ČTYŘIKRÁT. Těším se na Vás a děkuji všem, které se přidáte.