PŘEDPRODEJ KNIHY ARCHIVU PEPITTY

PŘEDPRODEJ

PŘEDPRODEJ knihy ARCHIV PEPITTY, vychází v září 2022 (V TÝDNU OD 12.9.); jedinečný soubor 210 projektů z historie časopisů i kurzů Pepitty (2018-2022), kterým uzavírám 12letou publikační činnost. 

SBÍRKA, která nemůže chybět v knihovně žádné švadlenky obeznámené se světem hobby šité tvorby, v němž tak rozsáhlý soubor návodů nevyšel a ke smutku našich šicích srdcí zřejmě ani nevyjde. Přeci jenom nevychází kniha jako komerční počin, ale ryze osobní "rozlučka" s publikační činností. 

Výše napsané je také důvod, proč NABÍDKA PLATÍ POUZE PRO STARÉ I STÁVAJÍCÍ ZÁKAZNICE, které v letech 2018 až 2022 zakoupily PEPITTA časopisy (i třeba pouze jediný) nebo kurzy a díky kterým vůbec návody vznikaly. Objednávky znějící na jména, která v Pepitta databázi zákaznic nemám, i přes automatické potvrzení přijetí objednávky nevyřizuji a neodesílám, případné platby předem zasílám obratem nazpět.  

Kniha je tištěná na objednávku, tj. lze ji zakoupit výhradně v předprodeji. 

Zvolte si variantu:

Cena od 1 890 Kč

PROJEKTY: 210 pečlivě vybraných projektů z časopisů Pepitta, Pepitta Folk Art, 3 tašky z nevydané knihy tašek, kterou zkomplikoval koranovirus a vybrané práce z Pepitta kurzů, které si zaslouží být součástí krásného souboru (cca 20% obsahu čítají projekty z kurzů).

Na USB najdete i dalších 10 projektů z archivu, které nějakým způsobem navazují na projekty v knize apod., ale už se do knihy neprobojovaly nebo jsou příliš rozsáhlé. 


STŘIHY, SOUPIS MATERIÁLU A DALŠÍ FOTOGRAFIE K PROJEKTŮM najdete na USB, které je nedílnou součástí knihy. Přejete-li si zejména kvůli kontrole tisku střihů (doporučuji) i TIŠTĚNÉ STŘIHY, je potřeba objednat VARIANTU KNIHY zahrnující ještě i TIŠTĚNÉ STŘIHY. 

Na USB najdete pro každý projekt vlastní složku/soubor, tj. vše přehledné, pohodlné atd. Soubory si lze přetáhnout i do PC apod., máte-li strach, že USB ztratíte. 


Na základě dotazů: 

ANO, lze zakoupit i více kusů knih a určitě pozdravujte snachy a dcery a další milé duše, kterým soubory pořizujete. Jsem ráda, že na podhoubí mnoha let našeho společného příběhu vyrostou další zručné a pečlivé švadlenky. 

NE, kniha není zaměřená na tašky, i když v ní 20 tašek zcela určitě najdete. 

NE, kniha neobsahuje moje quilty s aplikacemi, které se šily vždy jako zpestření klubové atmosféry po dobu celého kalendářního roku. Snad je časem "zkázním" do formy, kterou půjde zveřejnit zde na stránkách ke stažení zdarma. 

ANO, uděláte chybu, když knihu nekoupíte :-))), i když Vám na e-mailu tvrdím, že máte-li časopisy, je kniha zbytečná. Ale znáte mě. Zásadně nepřemlouvám, neslibuji, nenabízím. V tomhle jsem byla a zůstávám dinosaurem. Upřímně ale doznávám, že ač jsem autorkou i majitelkou všech návodů, chci ze všech nejvíce knihu já - pro krásu vzpomínek, na stáří, až ze šití zbude listování, pro dcery a snad i vnučky nebo pravnučky. Jsou věci, které mají trvalou hodnotu a knihy patří mezi ně. Ty psané i námi (a Vy jste za všemi Pepittami) určitě.