FOLK ART Pepitta ZÁŘÍ 2019

KLUBOVÝ ČASOPIS pro "piplářky", který jsou blízké aplikace a řezání látek na kousíčky, ze kterých se pracně sešívá větší kus. :-)) 

Dalších 10 projektů z mého Folk Artového světa, který je blízký i dalším čtenářkám ba i nečtenářkám Pepitty. Máte-li chuť utéct i tentokrát do světa titěrné práce, jste jedině vřele vítány na stránkách podzimní Pepitty Folk Art, která přináší zejména vánoční šití a relativně rychlé dárky pod stromeček (zejména log cabin pouzdro je skvělý a rychlý dárek!).

340 Kč / ks

10 projektů + od 1.10. na www.pepittaklub.cz šijeme v ONLINE KLUBU ještě i BĚHOUN (půjde z něj i "sukně na stromeček") a vánoční ozdoby + nechybí návrh quiltu pro ty z vás, které máte více času a ČEKÁ NÁS REMAKE ŠPERKOVNIČKY ---- víko vyšijeme (viz poslední doplňkové foto). 

 

OBSAH ČASOPISU: 

1) LUNETKA S ANDĚLKOU z titulní strany (závěsná dekorace) .... vypadá složitě, ale i jednotlivé dílky jsou tak snadné, že je zvládnou úplné začátečnice

2) SNĚHULÁKOVÉ PODKAFÍČKO (lze i jako vánoční ozdobu) .... taky včetně ručně přišitých aplikací, ale také šití k večerníčku, ne celovečernímu filmu; doporučuji celou rodinku sněhuláků - každého s jinou šálkou

3) HEXAGONOVÁ TAŠTIČKA - boží šití :-)) .... můj největší šicí relax ever

4) I tentokrát nechybí PŘÍZDOBA / ZVONEČKY

5) LOG CABIN taštička anebo kosmetická z jediného čtverce, prošito na výztuhu už během práce ..... na fotkách nic extra, bohužel. V reálu super pouzdro. Hezčí než všechny naše jenom běžně látkové počiny

6) KAPSIČKA NA PŘÍBOR s mazaně řešeným stromečkem a dárky - vystupují z kapsičky

7) "ŠPERKOVNIČKA SE SNĚHULÁKEM" ...... dělám stejnou s výšivkou na "víku" ......... neodolají i nepatchworkářky. :-)) Sněhulák je samozřejmě fešák, ale v klubu Vás určo do výšivky zlákám, až ji uvidíte, jak je snadná a jak šperkovnici sluší!!!! Těším se na Vás. Jooo a ještě - šperkovnička má prima střih a je ušitá levou zadní. 

8) KUFŘÍK S HVĚZDOU - nejlépe na bavlnky, nitě apod. Trošku více práce, ale stojí za to. 

9) NEŠITÉ HVĚZDIČKY --- první je trošku na hlavu, další žehlíte jednu za druhou. Díky radě v návodu zmastíte i "zmaštěnou" hvězdičku, u které jste nějaký krok popletly apod. Skvělý dárek nebo i ozdoby na vlastní stromeček. TĚŽKÝ RELAX ----- bylo mi líto, že není čas na další, takže další pro vás nachystám do klubu na kameru, ať si tu prima práci užiji ještě i s vámi. 

10) OBAL NA KNIHU - rostoucí - tentokrát na větší knihy, i když zaříznete-li výšku na menší, lze návod použít univerzálně. Aplikace navazuje na polštářek z prvního vydání Pepitty Folk Art. I tentokrát jsme v čarokrásné zahradě, ovšem u včelího úlu. 

 

Kód Kód: FOLK ART ZARI19
Kategorie: "patchworková Pepitta" - PEPITTA FOLK ART